Нове місце онлайн. StylePit

Найбільший скандинавський продавець модного одягу, взуття та аксесуарів – данська компанія SmartGuy Group – відкрив в Україні свій онлайн-магазин StylePit.ua.

У StylePit можна придбати одяг та взуття для жінок, чоловіків та дітей понад 400 світових брендів. Серед них як відомі – приміром, Puma та Adidas, Esprit та Triumph, так і торгові марки, назви яких українським споживачам невідомі. У StylePit чимало спортивного одягу та взуття – ці товари виділено в окрему категорію.

Речі, якими торгує SmartGuy Group, не належать до зовсім дешевих – ціни на сайті середні і вище середнього. Хоча цінова вилка чимала – в магазині можна знайти джинси як за 400 гривень, так і за 1200. Але переплачувати українцям не доведеться – ціни на українському сайті мало відрізняються від цін для датчан, німців чи, скажімо, поляків. У деяких випадках ціни на українському сайті навіть нижче, але таке трапляється рідко.

Доставка придбаного товару – безкоштовна, незалежно від того, придбали ви браслет за 100 гривень чи сукню за 1500. В магазині обіцяють, що чекати на придбаний товар доведеться не довше тижня. А повернути товар, який не підійшов, можна впродовж року, а не двох тижнів, як передбачено українським законодавством.

Особливістю українського сайту є торгівля парфумами – на німецькому чи данському сайтах компанії ми такого товару не знайшли. Але ціни на них вищі, ніж в українських онлайн-крамницях. Приміром, 50 мл Calvin Klein Euphoria Women коштуватиме вам 749 грн, в українському онлайні таку ж пляшечку можна знайти за 400 грн.

Ще одна особливість сайту – він ведеться російською, і, схоже, додавати ще одну мову компанія найближчим часом не планує.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top