Нове місце онлайн. StylePit

Найбільший скандинавський продавець модного одягу, взуття та аксесуарів – данська компанія SmartGuy Group – відкрив в Україні свій онлайн-магазин StylePit.ua.

У StylePit можна придбати одяг та взуття для жінок, чоловіків та дітей понад 400 світових брендів. Серед них як відомі – приміром, Puma та Adidas, Esprit та Triumph, так і торгові марки, назви яких українським споживачам невідомі. У StylePit чимало спортивного одягу та взуття – ці товари виділено в окрему категорію.

Речі, якими торгує SmartGuy Group, не належать до зовсім дешевих – ціни на сайті середні і вище середнього. Хоча цінова вилка чимала – в магазині можна знайти джинси як за 400 гривень, так і за 1200. Але переплачувати українцям не доведеться – ціни на українському сайті мало відрізняються від цін для датчан, німців чи, скажімо, поляків. У деяких випадках ціни на українському сайті навіть нижче, але таке трапляється рідко.

Доставка придбаного товару – безкоштовна, незалежно від того, придбали ви браслет за 100 гривень чи сукню за 1500. В магазині обіцяють, що чекати на придбаний товар доведеться не довше тижня. А повернути товар, який не підійшов, можна впродовж року, а не двох тижнів, як передбачено українським законодавством.

Особливістю українського сайту є торгівля парфумами – на німецькому чи данському сайтах компанії ми такого товару не знайшли. Але ціни на них вищі, ніж в українських онлайн-крамницях. Приміром, 50 мл Calvin Klein Euphoria Women коштуватиме вам 749 грн, в українському онлайні таку ж пляшечку можна знайти за 400 грн.

Ще одна особливість сайту – він ведеться російською, і, схоже, додавати ще одну мову компанія найближчим часом не планує.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top