Нове місце. БельВіль

Речі, які продають в новій львівській крамниці подарунків та декору «БельВіль», навряд чи знадобляться вам, приміром, на безлюдному острові. Без них цілком можна обійтися і не чутися обділеними, але з ними якось веселіше і затишніше.

На минулому тижні у Львові за адресою на вул. Чайковського 15/2 з’явився новий магазин – подарунків та декору. Тут можна знайти  елегантне горнятко в подарунок для мами (140 грн), смішного текстильного зайця (65-90 грн) або маленьку сову-брошку (30 грн) для подруги чи дерев’яний магнітик-шпаківню (28 грн) собі на холодильник. Керамічні фігурки, вази, блокноти у фетровій обкладинці, кокетливі косметички та різьблені дерев’яні таці – перелік можна продовжувати, але краще все це побачити на власні очі.

У будні магазин працює з 10:00 до 20:00, у суботу та неділю – з 11:00 до 17:00. Дізнатись більше можна на сторінці магазину.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
  • Ромко

    Буквально позавчора заходив у цей магазинчик! Дуже сподобалось! Багато цікавих подарунків, яких я більше ніде у продажі не бачив. У магазині дуже затишна атмосфера і ненав’язливе обслуговування – купувати приємно!
    Заходив разом з дівчиною – тож зависли ми там хвилин на 20, не менше =))

  • Аліна

    Виявляється, Бель-віль переїхав. Прийшла до них на Чайковського – закрито:((( стало сумно, що вони закрились. Через кілька днів гуляла містом – і о чудо! на Староєврейській мій улюблений магазинчик! Вони не закрились, вони переїхали!

Top