Квіти під поріг. Огляд служб доставки букетів

Якщо бажання вставати раненько в законний вихідний і бігти до найближчого базару за букетом тюльпанів чи троянд для коханої нема, а бажання обдарувати її квітами є, цю проблему вирішить служба доставки квітів. «Закупи» дізнавались, де і як замовити букет у Львові.

Фото: www.nastol.com.ua

Як виявилось, вибір на ринку чималий – нам вдалося знайти аж 10 служб доставки та квіткових салонів, які надають послугу доставки квітів або квіткових композицій власної роботи та мають власні сайти. Та замовляючи квіти, слід мати на увазі кілька нюансів:

1. Замовлення краще робити телефоном.

Якщо у квіткового салону є сайт із картинками і цінами, це ще не означає, що ви зможете зробити замовлення в кілька кліків. Дві зі знайдених «Закупами» служб доставок приймають замовлення лише телефоном, сайт в них виконує роль інформаційного каталогу. Навіть якщо сайт і передбачає можливість замовлення, ціни на ньому можуть бути неактуальними, тож їх все одно доведеться уточнювати в менеджерів служби доставки. І краще зробити це до замовлення, аніж після.

2. Замовляти квіти до традиційних «квіткових» свят варто напередодні.

Усі опитані «Закупами» служби доставки квітів та квіткові салони підтвердили, що приймають замовлення на доставку квітів та квіткових композицій на 8 березня. Деякі просили поспішити: служба доставки «Квіткова фея» (Flower-fairy.com.ua) замовлення з доставкою 8 березня приймає лише до 10:00 7 березня, салон «Dimos Flowers» останні замовлення на 8 березня готовий прийняти зранку того самого 7 березня, служба доставки «Флорі»/ «Flower Львів» (Flower.lviv.ua) прийматиме замовлення найпізніше до 15:00. Усі інші – до кінця робочого дня або й дещо довше.

3. Готуйте готівку.

Майже усі (9 з 10) квіткових салонів та служб доставки квітів приймають безготівкові платежі. В ідеалі, вони мають бути зручними для клієнтів, що мешкають в іншому місті чи країні або з інших причин не мають змоги особисто зробити замовлення у квітковому салоні і не зможуть розплатитися з кур’єром готівкою. Проте деякі салони пропонують їм не дуже зручний спосіб оплати – банківський переказ на розрахунковий рахунок ФОП. Такий спосіб оплати доступний для тих клієнтів, що мають час відвідати свій банк або вміють користуватися інтернет-банкінгом (якщо їхній банк надає їм таку послугу у повному обсязі).

Іншим популярним способом безготівкової оплати є поповнення карткового рахунку, відкритого у «ПриватБанку» через систему Приват24. У такому разі поповнити рахунок можна з рахунків, відкритих у «ПриватБанку» або карткою іншого банку, зареєстрованою у Приват24.

Дві служби доставки та один квітковий салон заявляють також, що приймають оплату через систему миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney, яка, проте, не здобула особливої популярності серед користувачів інтернету в Україні.  Лише один салон і одна служба доставки приймають платіжні картки Visa та MasterCard, випущені будь-якими українськими банками та банками СНД.

4. За дорогими букетами – в квітковий салон, за дешевими – в службу доставки.

Якщо квіткові салони намагаються заробляти на складних букетах вартістю від 350 грн та вище, то служби доставки експериментують з дешевшими композиціями та квітами, які продають поштучно.

Майже усі служби доставки та квіткові салони пропонують безкоштовну доставку у межах Львова. Деякі з них висувають особливі умови, наприклад,  щодо часу виконання замовлення (замовлення краще подавати завчасно, доставка має відбутися у певний час доби) та мінімальної суми замовлення.

Служби доставки квітів у Львові

Назва Вартість доставки
Як замовити
Способи оплати
Служба доставки «Квітка» Безкоштовна Телефоном Готівка, б/п
Інтернет-ринок «Шувар» Безкоштовна від 100 грн Телефоном / через сайт Готівка
Салон «Dimos Flowers» Безкоштовна Телефоном / через сайт Готівка, б/п
Салон «Вальс квітів» Безкоштовна Телефоном / через сайт Готівка, б/п, Visa/MasterCard онлайн, Приват24, WebMoney, LiqPay
Служба доставки «Флорі/FlowerЛьвів» Безкоштовна Телефоном / через сайт Готівка, б/п, Visa/MasterCard онлайн, Приват24, WebMoney
«Доставка квітів» Безкоштовна з 9:00 до 21:00 (в інший час – 40 грн) Телефоном Готівка, б/п
Інтернет-магазин квітів «Букет» Безкоштовна Телефоном / через сайт Готівка, б/п, Visa/MasterCard онлайн, Приват24, WebMoney, LiqPay, Western Union

*б/п – банківський переказ

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top