Вас знімають. У Watsons тепер можна фотографувати

У мережі Watsons охоронці більше не дивитимуться косо на покупців з фотокамерою – компанія офіційно дозволила фотозйомку у своїх магазинах.

«Ми відкриті для наших покупців і намагаємось зробити шопінґ якомога простішим, – йдеться у повідомленні на facebook-сторінці Watsons. – Тому з 26 лютого у всіх магазинах Watsons знято заборону на фотозйомку».

На дверях кожного магазину мережі Watsons тепер висітиме наклейка «Можна фотографувати», а покупцям більше не доведеться критися, аби сфотографувати товар чи цінник, який їх зацікавив.

Заборона на зйомку в магазинах часто стає причиною конфліктів між адміністрацією закладів та покупцями. Адміністрація магазинів пояснює свої дії тим, що покупець має дотримуватись на території крамниці її правил. Обурені ж покупці апелюють до того, що магазини та торгові центри є громадськими місцями, відтак заборона знімати там неправомірна. Торік нардеп Олександр Фельман навіть вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, який мав би врегулювати це непорозуміння, але в депутатів  так і не дійшли до нього руки.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top