Шило на мило. У Львові влаштовують dress crossing

У неділю, 24 лютого, у Львові можна буде обміняти щось непотрібне на щось потрібне. Арт-студія «Мамату» влаштовує Dress Crossing.

Фото: fotopedia.com

Організатори події пропонують вбити двох зайців одразу – звільнити трохи місця в шафі від речей, які давненько висять там без діла, і водночас заповнити її новими цікавими речами. Приносити на Dress Crossing можна не лише одяг та аксесуари, а й, приміром, книги чи просто милі штучки. Головне, аби вони були в хорошому стані.

Відбуватиметься Dress Crossing за адресою Наливайка, 14, старт о 15:00. Участь в ньому нічого не коштує, організатори навіть обіцяють пригостити всіх гостей чаєм та печивом. А речі, які не знайдуть собі нових господарів, віддадуть на благодійність.

Замельдуватись на подію можна на відповідній сторінці у Facebook, а про подробиці дізнатись за телефоном (063) 72-63-405.

Якщо ж неділя у вас зайнята, а зайві речі потребують прилаштування – читайте наші попередні публікації: В добрі руки. 10 онлайн-майданчиків, де продають вживані речі та Просто так. Куди віддати непотрібні речі.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top