Нема дурних. Aukro запроваджує плату за лоти

Український онлайн-аукціон Aukro.ua з 19 лютого запроваджує оплату за виставлення на продаж лотів, а також змінює комісію для продавців в деяких категоріях товарів.

Адміністрація проекту пояснює введення оплати боротьбою з псевдолотами: коли продавці виставляють на продаж лоти, за якими свідомо не можуть виконати зобов’язань. «Ми переходимо до повноцінної моделі роботи аукціонної платформи за аналогією з проектами у Польщі, Чехії, Угорщини, Росії, де даний вид оплати вже існує», – пояснюють у Aukro.ua.

У більшості випадків плата буде символічною – 1 копійка за лот. Тобто, виставити на продаж 1000 товарів коштуватиме 10 гривень. «Відмова від виставлення непопулярних товарів, а також товарів, наявність яких неможливо гарантувати, дозволить продавцям зменшити ці витрати», – пояснюють у компанії.

Всі категорії товарів будуть розділені на 7 товарних груп, і відповідно до цього буде встановлена ціна за лот та комісія. Наприклад, виставлення лота в 1 групі товарів (куди належать нерухомість, автомобілі і т.д.) буде коштувати 5 грн.

Нові розміри комісій застосовуватимуться лише до тих лотів, що виставлені на продаж після того, як нові правила набудуть чинності. Для продавців, що беруть участь в програмі «Суперпропозиція», виставлення лотів залишиться безкоштовним.

Детальніше про нові ціни можна почитати на форумі проекту.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top