Дорогоцінний хлам. Найдорожчі лоти онлайн-барахолок

Вживаний літак за $30 млн, старовинна скрипка за $1,2 млн і шуба з чужого плеча за 100 тисяч гривень. Ці вживані речі можна знайти на українських інтернет-барахолках.

Фото: Slando.com

Аналітики сайту безкоштовних оголошень Slando склали підбірку найдорожчих вживаних товарів, які зараз продаються на сайті, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Найдорожчим уживаним лотом, серед доступних на Slando в січні, став літак Gulfstream V. Це повітряне судно здатне перевозити до 19 пасажирів і коштує $30 млн.

Старий радянський авіапром оцінюється в 30 разів дешевше – «всього лиш» в $1 млн. За ці гроші покупцеві пропонують придбати ЯК-42Д 1989 року випуску.

Стати власником пасажирського теплохода «Яків Задорожний» можна за 3,2 млн. гривень, а стометрового суховантажу – за $275 тис.

Серед легкових авто найдорожче продається старий Mercedes-Benz S-Class 450L 2008 року випуску. За нього продавець має намір виручити $325 тис.

За 540 тис. гривень на Slando також можна придбати вживаний годинник Zenith Limited Edition. Продавець запевняє, що всього в світі таких виготовлено 50 штук, а їх ціна від виробника – $130 тис. Щоправда, у іншого продавця аналогічний годинник з лімітованої серії можна придбати вдесятеро дешевше – лише за 50 тис. гривень.

А за 100 тис. гривень на Slando пропонують шубу з соболя, що вже була у вжитку.

Скрипка, якій майже 300 років, продається за $1,2 млн. Відповідно до опису, вона зроблена майстром Гварнері в 1720 році. А за €5 млн. можна стати власником картини голландського художника Мельхіора де Хондекуетера (XVII століття). Продавець вказує, що така «низька» ціна обумовлена тим, що твір мистецтва вимагає реставрації. Після проведення відновлювальних робіт її вартість може зрости до 40-45 млн. євро.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top