Свято наближається. Різдвяні базари у Львові

Купити десяток червоних чи жовтих кульок для новорічної ялинки можна будь-де – чи не на кожному ринку  знайдеться магазин чи ятка, що торгує новорічним крамом, а в супермаркетах – тематичний острів. «Закупи» зібрали докупи інформацію про ті новорічні базари, де великий вибір новорічних товарів чи можна придбати щось таке, чого у звичайних крамницях не знайдеш.

1. Епіцентр

Фото: Рекламна газета «Епіцентру»

Для тих, хто цінує можливість вибору і має вдосталь часу, «Епіцентр» підійде найбільше – тут облаштували ціле новорічне міні-містечко. В «Епіцентрі» можна непомітно для себе згаяти кілька годин, обираючи ялинку та прикраси до неї: кулі та іграшки з пластику, скла чи текстилю. Крім цього – гірлянди, світло і купа санта-клаусів, оленів, полярних ведмедів, що світяться в темноті, будиночків-підсвічників тощо. Скласти собі уявлення про пропоновані товари можна з рекламної газети «Епіцентру».

2. Метро

Схожі іграшки можна знайти у «Метро»

Вибір у «Метро» скромніший – тут не знайдете керамічних чи в’язаних гачком куль та текстильних ляльок на ялинку. Зате є дерев’яні набори іграшок для невеликих ялинок, чималий вибір штучних ялинок та пластикових куль для них.

3. Нова Лінія

Фото: Нова Лінія

Менше розмаїття, ніж у «Епіцентрі», але більше, ніж у супермаркеті по сусідству чи на базарі – щоб прикрасити ялинку в єдиному стилі, але без витребеньок асортименту «Нової Лінії» буде достатньо. Для зовсім лінюхів гіпермаркет підготував тематичну рекламну газету з готовими комбінаціями іграшок для ялинки.

4. Виставка «Авторські ялинки» у Палаці мистецтв

Фото: Gazeta.ua

Чудове місце для тих, кого не влаштовує продукція китайських фабрик. На виставці можна знайти новорічні іграшки ручної роботи – тваринки з тканини, ляльки-мотанки, повітряні кульки з мережива тощо. Коштують вони від 20 гривень. Щоб встигнути придбати собі щось з експонованого на виставці, варто поквапитись – вона діє до 19 грудня.

5. Скриня.net

Фото: skrynya.net

Хто не встигне на виставку, може зазирнути на портал Skrynya.net, де зібрано роботи майстрів з цілої України. Серед іншого там чималий вибір іграшок для ялинки, зроблених в різних техніках – ялинкові прикраси, в’язані гачком, пошиті з бязі чи вирізані з дерева, гірлянди з картону і фетру та декоративні ялинки. Ціни дуже різняться – гачковані кульки для ялинки можна придбати за 30 гривень, а набір пластикових кульок, розмальованих в техніці декупаж, – за 300 гривень.

6. Виставка дизайнерських ялинок

У ТЦ «Володимир» (ТВК «Південний») з минулого тижня триває виставка дизайнерських ялинок. Наразі ялинки можна лише оглянути і проголосувати за ту, яка сподобалась найбільше. Але 27 грудня вподобану ялинку можна буде придбати на благодійному аукціоні. Виручені за ялинки кошти передадуть НРЦ «Джерело».

7. Різдвяний ярмарок

Фото: kava.lviv.ua

На Різдвяному ярмарку, що розмістився на алеї перед Оперним театром, вибір іграшок для ялинки невеликий. Зате тут можна зустріти багато туристів, купити теплі шкарпетки з овечої вовни, випити гарячого глінтвейну, з’їсти яблуко в карамелі та купити собі гарний дзвіночок, вишиванку чи горнятко з логотипом Львова.

Різдвяний ярмарок-2013 буде працювати аж до 14 січня.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top