У Львові вчитимуть правил шопінґу

Переповнена одягом шафа, в якій “нема в що вбратися” – це ще не привід бігти до магазину за новим вбранням. Краще витратити кілька годин часу, аби навчитись, як зробити свій гардероб ідеальним, а шопінґ – ефективним і результативним. Тим паче, що за знаннями далеко ходити не треба – у Львові відкрили Школу шопера.

Фото: Flickr/urbanlegend

Навчити львів’ян правил ефективного шопінґу береться Рост Дікой – керівник агенції стилістів-шоперів  Sweet Jumble. Агенція існує вже два роки і спеціалізується на шопінґ-супроводі – Рост із колегами допомагають своїм клієнтам сформувати гардероб з найменшими витратами часу, зусиль та грошей. Водночас Рост вчить всіх охочих головних правил шопінґу у своїй Школі шопера.

У Львові школа проводить заняття від жовтня. Чергове відбудеться у п’ятницю та суботу – 16-17 листопада. Майстер-клас «Курс молодого шопера» складається із двох частин: у п’ятницю ввечері – дві з половиною години теорії, у суботу вдень – чотири години практики.

Слухачі майстер-класу дізнаються, у чому відмінність між модою та стилем, як зробити свій гардероб відповідним до свого стилю життя, темпераменту та особливостей фігури, а також як урізноманітнити його за рахунок аксесуарів.

Теоретичні заняття відбудуться у приміщенні Школи «Аґрус» (вул. Федьковича, 32), а практичні – у ТРЦ «Кінг Кросс Леополіс».

Коштує майстер-клас 550 гривень, але слухачі, що приведуть із собою друга чи подругу, можуть розраховувати на 10-відсоткову знижку для обох. Крім того, участь у майстер-класі дає право на одноразову знижку на послуги агенції Sweet Jumble.

Дізнатись більше про майстер-клас і записатись на заняття можна на фейсбук-сторінці події.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top