Шукаєш пальто? Зачекай до суботи

У понеділок – штани, у четвер – сумку, в неділю – купальник. Американські дослідники проаналізували покупки в онлайн-магазинах і дізнались, коли краще купувати необхідну річ, щоб зробити це за найкращою ціною.

Фото: flickr/badjonni

ShopItToMe.com – компанія із Сан-Франциско, яка аналізує понад 750 тисяч продажів товарів на рік у понад 200 американських онлайн-крамницях. Узагальнивши результати, компанія виявила такі закономірності:

  • У понеділок покупці можуть заощадити близько 50% на чоловічих та жіночих брюках та близько 55% на окулярах від сонця.
  • У вівторок можна заощадити понад 40% на чоловічому одягу.
  • У середу – близько 40% на взутті та одягу для дітей.
  • У четвер – зекономити в середньому 36% на сумках.
  • У п’ятницю прикраси, ремені та шалики коштуватимуть на 42% менше.
  • У суботу краще купувати спідню білизну (зі знижкою 37%) та верхній одяг (із знижкою 51%)
  • А неділю варто присвятити вибору купальника, який можна придбати із середньою знижкою 52%.
Найкращий день у році для купівлі одягу

26 грудня. Це перший день різдвяних розпродажів – в магазинах ще чималий вибір і вже знижені ціни.

В інші пори року найкращий час для купівлі одягу – це вечір четверга. Особливо, якщо минуло вже 6 тижнів від поставки товару в магазин. Якщо одяг не продають впродовж цього терміну, на нього починають знижувати ціну. Такі розпродажі часто відбуваються в рамках вікендових розпродажів, які власне й починаються вже у четвер.

Найкращий місяць для купівлі зимового пальто

Січень або лютий. Більшість покупців, яким потрібен був зимовий одяг, вже встигли його придбати, тому розпродаж такого одягу починається у січні. І що довше вичікувати, то нижчими будуть ціни – торговцям потрібно буде звільнити місце для весняного одягу. Але що довше ви чекаєте, то меншим буде й вибір.

Найкращий місяць для купівлі кросівок

Листопад та квітень. Дочекайтесь листопадових розпродажів у гіпермаркетах, яким потрібно звільнити місце для зимового взуття. Спортивні магазини часто проводять великі розпродажу у квітні, коли бігуни-любителі знову виходять на вулиці.

Найкращий місяць у році для купівлі костюма

Розпродажі костюмів влаштовують впродовж цілого року, але найвигідніші пропозиції чекають на покупців у січні. В цей місяць торгівля костюмами зазвичай млява, тож продавці одягу знизять ціни, аби заманити вас у свої магазини. Під час шопінґу звертайте увагу на демісезонні шерстяні костюми та класичний стиль, і пам’ятайте, що певною мірою ви отримуєте те, за що платите. Можливо костюм за 100 доларів не прослужить вам чотири-п’ять років, але костюм за 500 доларів може прослужити доти, доки у вас не зміниться розмір одягу.

А як щодо купальників?

Розпродажі купальників стартують зазвичай улітку, але до вересня універмаги зазвичай хочуть позбутись купальних костюмів.

І найкращий час на нову пару джинсів

Жовтень. Дочекайтесь завершення післяшкільних розпродажів у кінці вересня і отримаєте великі знижки, особливо восени, коли джинси не належать до модних трендів, пише Марк ді Вінченцо [Mark Di Vincenzo], автор книги «Купуй кетчуп у травні та квитки на літак пополудні: як обрати кращий час для покупок і зекономити» [Buy Ketchup In May And Fly At Noon: A Guide To The Best Time To Buy This, Do That And Go There].

За матеріалами Time
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top