Печиво будеш? У Львові можна замовити випічку додому

Відтепер у Львові можна замовити додому не лише піцу чи суші, а й домашнє печиво, тарти та сирник. У пекарні «Горіховий дім» з’явилась служба доставки.

Фото: Facebook-сторінка «Горіхового дому»

Донедавна пекарня продавала своє печиво, тарти та сирники лише кав’ярням та ресторанам, які пропонували його бонусом до горнятка кави чи чаю. Завсідникам львівських фестивалів теж має бути знайома назва пекарні – спеціальне печиво для Ночі у Львові, а також печиво, яке продавали на Святі кави, теж пекли у «Горіховому домі».

У «Горіховому домі» не лише печуть добре печиво з натуральних інгредієнтів. Пекарня – класичний зразок соціального підприємництва. Її заснувала у липні 2011 року громадська організація «Народна допомога», аби фінансувати програму допомоги жінкам, що опинились у кризових ситуаціях.

У меню пекарні – кілька видів крухого та мигдалевого печива, відомі вже кантучіні, сирник і два види тартів (лимонний та яблучний). Коштує печиво від 35 гривень до 100 гривень за кг, кілограм сирника обійдеться в 60 гривень, а один тарт – в 50 гривень. Дізнатись склад і подивитись, як виглядає печиво та сирники, можна на сторінці «Горіхового дому» у Facebook.

Замовити печиво та випічку можна за телефонами: (098) 801-48-00 або (067) 769-01-35. Додому чи в офіс доставляють лише замовлення вартістю не менше 100 гривень.

Віднедавна домашнє печиво від «Горіхового дому» доставляє і онлайн-супермаркет hit24.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top