Низький старт. 7 правил шопінґу в кіберпонеділок

Вже зовсім скоро у США стартує сезон різдвяних розпродажів. І якщо в «Чорну п’ятницю» шопінґ-марафон влаштовують американці, то у кіберпонеділок до них можуть доєднатись покупці з цілого світу. Пропозиції в онлайні не гірші, а часто й кращі, ніж у американських торгових центрах, але до закупів краще підготуватись заздалегідь.

Фото: www.digitaltrends.com

У цьому році «Чорна п’ятниця» припадає на 23 листопада, а кіберпонеділок, відповідно, на 26. Lifehacker підготував кілька порад для організації онлайн-закупів цього дня.

1. Тверезий розрахунок

Хоч імпульсивні покупки й приносять радість, але вона скороминуща. І вже через кілька годин ми починаємо за ними шкодувати. Аби уникнути необдуманих покупок в кіберпонеділок, складіть wish list – список того, що вам дійсно необхідно.

Потім визначтеся з бюджетом – скільки грошей ви готові витратити. Це допоможе вам зорієнтуватися в цінових категоріях товарів і не заглядатися на апріорі дорогі для вас речі.

Крім того, не відволікайтеся на «бонуси». Наприклад, ви купуєте телефон. Магазин дбайливо виводить на сторінку з його описом посилання на різні аксесуари. При цьому на них так само рясніє прапорець «Sale». Встояти від спокуси купити чохол або запасний акумулятор дуже складно. Хоча, як правило, знижка на супровідні товари мінімальна. Економія, відповідно, теж, а із запланованого бюджету виб’єтеся напевно.

2. Довіряй, але перевіряй

Не все те золото, що блищить – не все знижка, що нею називається. На розпродажах інтернет-магазини встановлюють ціни, нібито на 20%, а то й на усі 50% нижчі за ринкові.

Прекрасно, якщо це дійсно так. Але краще перевірити, наскільки знижена і знижена чи взагалі вартість товару. Для цього порівнюйте прайси різних онлайн-майданчиків, а також використовуйте спеціальні сервіси моніторингу цін.

3. Увага-увага

Хтось сприймає кіберпонеділок як відмінний час пошопитись в своє задоволення, а хтось працює. Мова про шахраїв. Скамери і фішери не дрімають. Вони дуже винахідливі і дуже хочуть дізнатися дані вашої банківської картки.

Щоб цього не трапилося, поновіть свою антивірусну програму. При вході на сторінку Інтернет-магазину зверніть увагу на адресний рядок – у ньому обов’язково має бути https:// з’єднання.

4. Зручний момент

Багато знижкових пропозицій обмежені в часі або у кількості товару. Наприклад, щось може продаватися за привабливою ціною всього 2 години на добу. І хто не встиг, той запізнився.

Щоб не прогавити вигідну пропозицію, зробіть позначку  в своєму календарі або мобільному ґаджеті. Магазини, як правило, попереджають про «обмежені умови» заздалегідь, але дрібним шрифтом і внизу сторінки, або великими буквами та на головній сторінці, адже це ще один маркетинговий прийом.

Крім того, знову ж таки, щоб не втрачати дорогоцінного часу, виберіть заздалегідь сайти, на яких плануєте купувати. Зареєструйтеся на них і додайте ці сторінки в закладки.

5. Лайки

Оперативно відслідковувати знижки допоможе також підписка на улюблені Інтернет-магазини в соціальних мережах.

Але головне, багато продавців на солодке роздають передплатникам у Facebook або Twitter безкоштовні подарунки.

6. Відгуки

Людська природа така, що, побачивши, дешевий товар, ми сліпо тиснемо «Add to cart», не звертаючи уваги на рецензії і відгуки інших покупців.

І це прекрасно відомо маркетологам, які часто під виглядом супер вигідної пропозиції просто позбавляються від неліквідного товару. Мова не йде про якість. Навіть дуже відомі виробників, що добре себе зарекомендували, випускають іноді невдалі моделі телевізорів чи планшетів.

Щоб не нарватися на одну з них і не купити кота в мішку, уважно вивчіть відгуки на той чи інший товар, подивіться пару-трійку оглядів. Благо рекомендаційних сервісів зараз вдосталь.

7. Доставка

Погодьтеся, купувати речі з солідною знижкою і при цьому платити за доставку, нерозумно. Більшість магазинів у кіберпонеділок оголошують free shipping. Шукайте його.

Але будьте пильні. Уважно читайте гарантійні умови й умови повернення. Цілком може бути так, що, купивши ноутбук за вигідною ціною, не заплативши ні копійки за доставку, у разі виникнення проблем вам доведеться відправляти його назад за свій рахунок.

Американські Інтернет-магазини без проблем безкоштовно відправляють товар покупцеві. У межах США… Але це не означає, що доведеться відмовитися від шопінґу в Штатах. Навпаки, можете купити там все необхідне, використовуючи при цьому американську адресу, видаваний сервісами на зразок eBayToday.

Посередники сформують для вас одну посилку з усіма вашими покупками. Витрати на оплату їх послуг будуть незначні в порівнянні з вигодою, отриманою від знижок.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top