Нові обставини. У Львові відкривають ще один меблевий центр

Чотири дні залишилось до відкриття нового торгового центру у Львові. У суботу, 10 листопада, о 12:00 відчинить свої двері для городян меблевий центр «Три слони», що розмістився на виїзді з Городоцької – поруч із «Метро» та «Епіцентром».

Фото: mark.lviv.ua

У програмі свята, крім традиційних кульок, музики та розваг, щедрі знижки – до 40% та можливість виграти 5000 гривень.

«Три слони», як зазначено на його сайті, буде найбільшим на Західній Україні меблевим центром. На площі 18 тисяч кв. м розмістяться 130 салонів меблів, декору, предметів інтер’єру та дизайн-студій. Один такий спеціалізований торговий центр у Львові вже діє – це ТЦ «Марк», що на вул. Княгині Ольги, 95. «Три слони» – його рідний брат, обома центрами керує одна й та ж компанія.

Акції з нагоди відкриття триватимуть у «Трьох слонах» два дні поспіль – у суботу та неділю. Окрім знижок, розмір яких в усіх магазинах буде різним, але загалом, як обіцяють організатори відкриття, сягатиме 40%, відвідувачі меблевого центру можуть виграти десять сертифікатів на 5000 гривень. Для цього потрібно зробити покупку щонайменше на 500 гривень у одному із салонів центру. Виграш можна буде витратити у салонах торгового центру.

10 листопада ТЦ «Три слони» працюватиме з 12:00 до 20:00, 11 листопада – з 11:00 до 19:00. На вихідних від приміського вокзалу до меблевого центру курсуватиме безкоштовна маршрутка.


Переглянути ТЦ “Три слони” на карті більшого розміру

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top