Магазин на канапі. У Львові відбудеться перший гараж-сейл

Наступного тижня у Львові з’явиться ще одне місце, де можна буде недорого купити речі, які комусь вже непотрібні, а іншим можуть знадобитися – Арт-студія Mamatu влаштовує перший у Львові гараж-сейл.

Гараж-сейл – це щось на зразок домашнього розпродажу, але з великою кількістю продавців, який відбуватиметься у квартирі в центрі Львова. Тут можна буде не лише продати зайві речі, а й підтримати добру справу – 10% від виручених грошей піде на підтримку творчого розвитку дітей-сиріт Обласного дошкільного сиротинця №1, що на Таджицькій.

За словами організаторів, вже зараз для участі у розпродажу зареєструвались 17 продавців, які запропонують покупцям жіночий, чоловічий та дитячий одяг та взуття, трохи іграшок, речей для вагітних та виробів «хенд-мейд».

Гараж-сейл відбудеться у суботу та неділю – 24 та 25 листопада. Розпродаж розпочинатиметься о 11:00 і завершуватиметься о 20:00 з перервою на обід з 12:00 до 15:00. У неділю на велику частину речей, які не продадуть у суботу, обіцяють зробити 50-відсоткову знижку. Окрім того, в другий день сейлу відбудеться майстер-клас від арт-студії Mamatu, але на нього потрібно записатись окремо.

Проходитиме гараж-сейл у помешканні в центрі Львові. Дізнатись адресу сейлу та інші подробиці акції всі охочу можуть у організаторів, надіславши листа на електронну адресу: garagesale.lviv@gmail.com або на сторінці події у Facebook’у.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top