Вигідно купити. Сезонні розпродажі у США та Європі

Хоч у закордонних інтернет-магазинах ціни часто вдвічі нижчі, ніж в українських, та все ж шкода було б прогавити нагоду придбати вподобану річ ще й з хорошою знижкою. Онлайн-журнал SvitStore узагальнив інформацію про періоди розпродажів у США та Європі.

Фото: abc.net.au

Розпродажі в онлайн-магазинах не завжди прив’язані до якоїсь дати. Буває, що на складах залежались якісь товари і магазин хоче швидко їх позбутися, аби звільнити місце під нові речі. Аби потрапити на таку акцію, потрібно підписатись на розсилку або ж постійно моніторити потрібний сайт в очікуванні розпродажу. Крім раптових, існують сезонні, прив’язані до певної дати розпродажі, які проходять щороку в більшості великих зарубіжних магазинів. Ось перелік найбільш актуальних сезонів і днів розпродажів e зарубіжних онлайн-магазинах, використовуючи який, ви гарантовано не прогавите можливість зробити найвигідніші покупки.

США

Сезони знижок у США прив’язані до різних календарних дат та свят.

Новий рік – 1 січня

Хоч Новий рік для американців не таке значиме свято як Різдво, в цей період багато магазини розпродають товари, що залежалися. В першу чергу це зимовий одяг і взуття, адже в Сполучених Штатах зима не така тривала.

День президентів – третій понеділок лютого

Спочатку це свято було приурочено до дня народження Джорджа Вашингтона, але оскільки певна дата до свята прив’язана не була, а лютий – день народження не тільки Вашингтона, було вирішено називати цей день просто Днем президентів, а маркетологи знають, що багато людей в святкові дні йдуть за покупками.

День пам’яті – останній понеділок травня

По суті, це день скорботи за усіма військовослужбовцями, загиблим під час різних воєн, а для покращення настрою і відволікання людей від важких спогадів магазини пропонують товари зі знижками.

День незалежності – 4 липня

Одне з найважливіших свят для США, знаменує собою отримання Сполученими Штатами незалежності від Британії. До загальної радості і колективних походів магазинами додаються і всілякі супер вигідні акції та знижки.

День праці – перший понеділок вересня

Робочий клас любить покупки не менше інших, і в цей день багато магазинів влаштовують на його честь  розпродажі.

День Колумба – другий понеділок жовтня

Американці влаштовують свято на честь людини, завдяки якій був відкритий Новий світ, а магазини пропонують зробити вигідні покупки на честь такої події.

День ветеранів – 11 листопада

У цей день привітання приймають всі ветерани, що брали участь у військових діях. Прекрасний привід для магазинів дати можливість купити їм подарунки зі знижками.

День подяки – четвертий четвер листопада

Саме з цього моменту в США стартує дуже тривалий святковий сезон знижок та розпродажів, який триватиме до самого Нового року.

Чорна п’ятниця – п’ятниця після Дня подяки

Про цей день знають всі. Саме в Чорну п’ятницю, яка випадає на період з 23 по 29 листопада, абсолютно всі магазини США, включаючи великі роздрібні мережі, влаштовують неймовірні розпродажі. Люди займають черги ще вночі, а з відкриттям дверей магазинів просто змітають товари з полиць і прилавків. Не відстають й інтернет-магазини, що пропонують в цей день чудові знижки на свої товари.

Кіберпонеділок – понеділок після Чорної п’ятниці

Позиціонується як Чорна п’ятниця для онлайн-шопінгу. Якщо якийсь інтернет-магазин не зробив супер знижки в Чорну п’ятницю, значить він зробить це сьогодні. Найімовірніше, люди, які так активно закуповувалися в п’ятницю і добре відпочили у вихідні, з поверненням на роботу в понеділок по інерції бажають докупити ще щось в мережі прямо з комп’ютерів на своїх робочих місцях.

Різдво – 25 грудня

Різдвяні свята супроводжуються небувалим зростанням купівельної активності, яка додатково стимулюється магазинами і виливається в приголомшливі знижки на всі категорії товарів.

Європа

У європейських країнах найбільші сезони розпродажів також передбачувано випадають на різдвяні свята, але дещо відрізняються за датами початку в залежності від конкретної країни. Варто відзначити, що для багатьох країн властиві літні розпродажі, але і тут дати і терміни проведення варіюються від країни до країни.

Франція – різдвяні розпродажі стартують у першу середу січня і тривають приблизно один місяць в Парижі та 6 тижнів в інших французьких містах. Сезон літніх розпродажів починається в серпні і йде до початку вересня.

Італія – старт різдвяних розпродажів тут починається в перший вихідний день січня, а літні розпродажі тривають всю другу половину літа.

Німеччина – зимові розпродажі починаються в останній понеділок січня. Тут для них навіть є офіційна назву, яку складно вимовити, Winterschlussverkauf. Триває ця подія 12 днів, але і до її початку магазини проводять власні розпродажі, що починаються з початку січня і тривають цілий місяць.

Швеція – тут сезон розпродажів називається Mellandagsrea, стартує 26 грудня і триває практично цілий місяць після закінчення різдвяних свят. Літні розпродажі йдуть всю другу половину літа.

Англія – в Лондоні сезон розпродажів іменується просто Sales і починається 27 грудня. Влітку великі знижки можна зустріти у липні. Корисно знати, що в Англії розпродажу влаштовуються і в честь дня народження монарха, але відзначається такий день завжди в першу або другу суботу червня незалежно від фактичної дати народження.

За матеріалами SvitStore
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top