«Родинна ковбаска» роздає парасольки

Другий день поспіль перед магазином «Родинна ковбаска», що на Дорошенка, вишиковується довжелезна черга. Не менша, ніж під ощадкасами, коли там видавали компенсації за втрачені заощадження. Ажіотаж спричинила нова акція «Родинної ковбаски» з обміну старих парасоль на нові.

Фото: Стефанія Криницька/ipress.ua

З огляду на те, що власник компанії – Олег Баран – балотується до Верховної Ради за підтримки Партії регіонів, містом пішла чутка, що у «Родинній ковбасці» роздають парасолі із партійною символікою. Та подія виявилась не настільки скандальною – покупцям роздавали всього лиш фірмові парасолі, але із символікою самої компанії. Як повідомляє ЗІК із посиланням на відділ зв’язків із громадськістю ТОВ «Барком» (власник торгової марки «Родинна ковбаска»), за два дні акції усім охочим мінятися роздали 400 парасоль.

Фото: bar-com.com

Акція «Зустрінь осінь з Родинною ковбаскою», що почалася 15 жовтня, триватиме до 30 листопада. Кожен городянин може обміняти свою стару парасолю на нову фірмову від «Родинної ковбаски». Акція відбувається лише в одному магазині – на Дорошенка, 30. Пункт обміну парасоль працює з 12:00 до 18:00 у будні дні, та з 11:00 до 15:00 – у суботу.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top