ЦентрОбувь прийшла до Львова не сама, а з Centro

На минулому тижні відбулося одразу два урочистих відкриття магазинів російських взуттєвих мереж. В Універмазі «Львів» оселився магазин мережі KARI – дітища засновника «Ельдорадо», а у ТРЦ «Кінг Кросс Леополіс» – магазин молодіжного взуття Centro.

Centro – молодший брат мережі«ЦентрОбувь», одразу два магазини якої відкрили у місті на початку серпня. Але якщо «ЦентрОбувь» позиціонують як сімейний магазин, де можна знайти взуття, сумки та аксесуари для дорослих та дітей, то Centro – це магазин молодіжного взуття у форматі Fast Fashion, розрахований на аудиторію від 17 до 30 років. Взуття у Centro модне і дешеве – в асортименті кожного магазину понад 2000 моделей в стилях fashion, casual, спорт і класика. Моделі оновлюються щомісяця.

Centro також виступає спонсором і організатором різних яскравих перформансів, орієнтованих на молодіжну аудиторії. У магазинах мережі роздають запрошення на клубні вечірки, бренд виступає спонсором модних показів і активно залучає зірок до промоції мережі. До прикладу, цієї осені в магазинах Centro представлена колекція відомої російської моделі Наталії Водянової – власниці взуття з цієї колекції можуть взяти участь у конкурсі і виграти подорож до Парижу на весняний показ Louis Vuitton.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top