Третім буду. У Plato і ЦентрОбуві з’явився конкурент

У компанії львівських магазинів, що торгують недорогим взуттям, з’явився ще один новачок. У суботу відбулося урочисте відкриття магазину KARI у ТЦ «Львів».

Цей торговий центр може скласти достойну конкуренцію Краківському ринку – нині тут працює вже три мережевих магазини, які продають взуття бюджетного класу. У серпні відкрився перший у Львові магазин мережі «ЦентрОбувь», минулої суботи – KARI, ще раніше в ТЦ поселився магазин мережі Plato, який віднедавна не лише виконує роль стоку при мережі «Інтертоп», а й торгує бюджетним взуттям під власною торговою маркою.

Якщо «ЦентрОбувь» – мережа з багаторічною історією, то KARI справді новачок – їй немає й року. За даними видання «Коммерсант-Украина», KARI – дітище відомого російського бізнесмена, засновника однієї з найбільших мереж побутової техніки «Ельдорадо» Ігоря Яковлєва. Взуття виготовляють у Китаї, а продають на теренах Росії, України, Казахстану і навіть Польщі. Львівський магазин став п’ятнадцятою торговою точкою мережі в Україні. Загалом у мережі KARI понад 90 магазинів, до кінця року їх мало б стати 150.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top