«Технополіс» захищає ціни

З 1 вересня у мережі магазинів побутової техніки та електроніки «Технополіс» стартувала нова програма лояльності для постійних покупців «Техно+». Особливістю програми є опція«Захист ціни».

Фото: dndz.tv

Бонусна програма «Техно+» дозволяє постійним покупцям магазинів мережі накопичувати на персональному «Технодепозиті» бонуси від покупок. Розмір бонусу буде залежати від категорії купленої техніки і, відповідно, будуть нараховуватися бонуси, де 1 гривня = 6 бонусам. Далі бонуси перераховуються в грошові сертифікати з розрахунку 100 бонусів = 1 гривня на покупки в мережі «Технополіс». Фактично отримавши за витрачену в мережі гривню 6 бонусів, покупець отримує знижку у розмірі до 6%, але зекономлені гроші він може витратити лише у магазинах «Технополіс».

Ще одна цікава опція програми – сервіс «Захист ціни»: покупець отримає додаткові бонуси, якщо на момент покупки ціна товару в мережі «Технополіс» перевищує ціни в інших магазинах. Схожі програми існують і в конкурентів «Технополіс» – «Ельдорадо» та «Фокстроту», але там клієнтам потрібно самим шукати докази того, що в інших магазинах техніки придбаний товар коштує дешевше. У «Технополісі» моніторинг цін – це клопіт самої компанії, покупець лише отримує бонус, якщо йому товар продали дорожче, ніж той можна було б придбати у магазинах конкурентів.

Ще одна перевага для власників карти «Техно+» – термін повернення товару для них подовжено на 30 днів.

Інформацію про бонуси, покупки та зміни в програмі учасники нової програми зможуть отримати на сайті Plus.Technopolis.com.ua.

За матеріалами прес-служби мережі «Технополіс»
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top