Jil Sander створив найдорожчий в світі паперовий пакет

Німецький модний дім Jil Sander AG випустив паперові сумки, що стали частиною чоловічої колекції осінь/зима 2012.

Сумка є точною копією звичайного паперового пакету, який можна знайти у будь-якому європейському супермаркеті. Аби вона була міцною, її виготовили з цупкого паперу, покритого спеціальною ґрунтовкою, пише The Local.

В бесіді з виданням представник модного дому відзначив, що паперові сумки від Jil Sander відштовхують воду, але не є повністю водонепроникними. Коштує незвичайний аксесуар 190 євро за штуку. Ціна не злякала шанувальників модельєра — станом на кінець серпня майже всі паперові сумки, виставлені на продаж у Німеччині, розкупили.

В колекції є аналогічні пакети, зроблені зі шкіри. Шкіряна сумка чорного кольору коштує 490 євро. Новинка від німецького дизайнера отримала схвальні відгуки модних критиків.

Кому пакетів забракло або ж їх ціна видалась надто високою, той завжди зможе придбати аналогічний модний аксесуар (хоч і без напису Jil Sander) у будь-якому супермаркеті. Набір таких пакетів коштує приблизно 10 євро, нагадує співвітчизникам The Local.

Паперова сумка — це не перша варіація Jil Sander’а на тему пакетів із супермаркету. Минулого літа жіночу колекцію дизайнера прикрашала яскраво-помаранчева сумка з плівки, що за формою нагадувала звичайні поліетиленові пакети типу «майка». Сумку можна купити й зараз за 30 фунтів стерлінгів (торік вона коштувала 76 фунтів).

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top