Як мед, то слоїками. Де купити три літри меду за 99 гривень

Запастися медом на цілий рік львів’яни можуть на виставці-ярмарку «Медовий Спас», що відбувається у подвір’ї Львівського палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17).

Фото: 20minut.ua

На ярмарку продають мед з усієї України за ціною від 36 до 70 гривень за літр. Тут можна придбати акацієвий, лісовий, травневий, карпатський чи, до прикладу, степовий нектар, пише онлайн-видання «20 хвилин». Найдорожчий мед — кримський, його вартість — 70 гривень. Найдешевший — таврійське різнотрав’я за 36 гривень. Популярний акацієвий коштує 65 гривень за літр. Покупці, що прийдуть на ярмарок зі своїм трилітровим слоїком, можуть заповнити його медом за акційною ціною — 99 гривень за три літри.

Асортимент ярмарку самим лише медом не обмежується. Продавці пропонують чималий вибір інших продуктів бджільництва — прополіс, пилок, перга, маточне молочко, віск і навіть бджолиний підмор — мертвих бджіл. Для дітей — вафлі з медово-горіховою начинкою «Жу-жу» за ціною 4 гривні за штуку. Торгуватимуть усім цим медовим добром до 24 серпня. Вхід на виставку безкоштовний.

Кому забракне меду у Львові, може податися на вихідні до Яворова. Там у неділю теж розпочнеться медовий ярмарок, на який з’їдуться бджолярі з усієї області. Місце дії — Народний дім «Сокіл».

За матеріалами 20minut.ua
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top