Вуличні почастунки. Де у Львові пригощають на вихідних

На святкові вихідні львів’ян чекає насичена культурна програма. «Закупи» ж дізнались, де і коли впродовж вікенду у Львові можна буде спробувати щось смачне — задурно чи за гроші.

Етновир

Фото з фейсбук-сторінки фестивалю

Традиційний вже для Львова фестиваль культур «Етновир» стартував учора святковим парадом. Творчі колективи з різних країн не лише танцюватимуть та співатимуть для львів’ян, а й пригостять усіх охочих стравами своїх національних кухонь. Частують щовечора (з 19:00 до 22:00) на площі Ринок аж до завершення фестивалю — 26 серпня. У п’ятницю з 14:00 до 17:00 у ТРЦ “Кінг Кросс Леополіс” ще й наливатимуть — учасники фесту приготують свої національні напої.

Свято вареника

Фото: www.nanya.ru

У суботу, 25 серпня, по обіді у Парку культури ім. Хмельницького львів’ян пригощатимуть варениками. Організатори свята планують приготувати вісім тисяч вареників, аби пригостити ними городян безкоштовно. Але якщо вам забракне вареників на шару, не біда — на святі буде вдосталь.

Свято хліба

Фото: travellviv.com

Булками та калачами пригощатимуть городян наступного дня, у неділю, в Шевченківському гаю. Бесплатних пампухів не обіцяють, натомість можна буде пригоститись хлібом, спеченим за давніми рецептами. Свято розпочнеться о 10:00 і триватиме до 19:00.

Італійський ярмарок

Фото з фейсбук-сторінки пастерії Bianco Rosso

Продовжити частування можна у центрі Львова — у пастерії Bianco Rosso. Якщо йти пішки від Шевченківського гаю до проспекту Свободи, якраз встигнете зголодніти настільки, аби пригоститись фокаччою з вином, італійськими сирами та маринованими оливками. Недільний італійський ярмарок у пастерії  починається о 17:00 і триває, доки не почне сутеніти.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top