У Львові з’явились взуттєві магазини для веганів

На львівський ринок вийшла російська торгова мережа ЦентрОбувь. Одразу два взуттєві магазини мережі урочисто відкрили у місті в суботу, 4 серпня.

Фото: www.adensya.ru

Якщо увійти до крамниці ЦентрОбувь із закритими очима, то не відразу вгадаєш, що тут продають — взуття чи автомобільних шин. В приміщенні стоїть характерний запах гуми. Привабливі ціни (а найдорожча пара взуття, яку вдалося знайти, коштувала приблизно гривень 300) компенсуються дешевизною матеріалу, з якого зроблено взуття. Тут ви знайдете недорогі туфлі, але лише зі штучної шкіри. Є багато літнього взуття з текстилю, сумки з штучної шкіри та дрібні аксесуари – біжутерія, хустки та шалики. Але кореспонденту “Закупів” не вдалося знайти жодної пари взуття, виготовленої з натуральної шкіри.

Мережа ЦентрОбувь існує з 1996 року. В Росії та Україні працює понад три сотні магазинів мережі. Магазини ЦентрОбувь у Львові знаходяться в універмазі “Львів” та на ринку “Південний” — у ТЦ “Володимир”. У суботу з нагоди відкриття кожен покупець може отримати 20-відсоткову знижку.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top