Не все то дешево, що duty free

Допитливі мандрівники з Британії порівняли ціни у магазинах duty free, онлайн-крамницях та звичайних міських торгових точках і виявили, що напис «duty free» на вітрині не завжди означає нижчі ціни.

Фото: /www.aytport.com

Покупцям варто уникати імпульсних покупок і за можливості провести хоча б мінімальне цінове дослідження, перш ніж витратити свої гроші, пише британське видання Daily Mail. Дослідники порівняли ціни на деякі популярні товари у кількох аеропортах, включно із аеропортами Сіднея, Дубаї та лондонським Хітроу, з цінами на ці ж товари у онлайн-магазинах та у лондонських крамницях.

Приміром, купуючи окуляри Ray-Ban Wayfarer у онлайн-крамниці, можна зекономити майже 85 фунтів (1 фунт коштує приблизно 12,8 гривень). В онлайні ціна на них становила 62,92 фунти плюс 6,94 фунти за доставку, у дубайському аеропорту за окуляри довелося б заплатити усі 154,08 фунти.

Схожа історія і з алкоголем. У лондонських магазинах пляшку шампанського Veuve Clicquot yellow label brut можна придбати за 23 фунти, а в аеропорту Барселони чи Мадриду вже за 33,63 фунти.

А ось парфуми краще купувати в duty free магазинах. Плящина туалетної води Chanel Coco Madmoiselle (50 мл) у аеропорту Хітроу обійдеться вам у 52 фунти, у британському онлайн-магазині secretbeautysales.co.uk за неї доведеться заплатити вже 56 фунтів і ще 3,75 фунтів за доставку.

Варто лише пам’ятати, застерігають автори дослідження, що дешевший товар у онлайн-крамниці може виявитись підробкою.

Порівнювати ціни у магазинах duty free — популярне заняття. Раніше німецький клуб ADAC порівняв ціни у крамницях аеропортів у різних містах світу. Найдешевшим duty free виявився магазин у лондонському Хітроу.

За матеріалами Daily Mail
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top