Магазин у контейнері: незвичайний торговий центр у Лондоні

Американські дизайнери відкривають магазини на колесах, а для британських будують торгові центри з контейнерів. Один з них вже майже рік існує у лондонському кварталі Шордіч.

Ідея створити місце, де могли б мати магазини як визнані, так і маловідомі бренди, виникла у англійця Роджера Вейда два роки тому. В Британії його знають як гуру в сфері вуличної моди. Він працює у фешн-індустрії вже 20 років і є засновником бренду Boxfresh.

Новий торговий центр мав бути місцем недорогим та мати відповідний характер. Тож збудувати його Роджер вирішив із вантажних контейнерів. Переваги були очевидні: контейнери можна легко складати, вони не пропускають воду і не псуються, а їх виробництво не потребує спеціального замовлення. Це дозволяло збудувати торговий центр за порівняно невеликі гроші, зробити його мобільним та оригінальним.

Перший торговий центр Boxpark збудували у жовтні минулого року у кварталі Шордіч. З 60 контейнерів склали два поверхи і відкрили в них майже півсотні магазинів, галерей та кафе. Серед модних «орендарів» є гіганти на кшталт Nike, Puma, Phaidon та DC Shoes, а є й маловідомі новачки, котрі відкрили тут свій перший магазин.

Місце вибрали невипадково. По-перше, в кварталі Шордіч бракує торгових центрів з альтернативними брендами, і Boxpark став першим. По-друге, неподалік знаходиться Брік-лейн і працює знаменитий блошиний ринок Спіталфілдс, що також забезпечує постійний потік покупців.

Boxpark — це торговий центр у форматі pop-up. Це означає, що після Шордіча він переїде на нове місце. Куди саме, наразі невідомо, але перевезти конструкцію у будь-яку точку міста можна лише за кілька днів. Не так давно Роджер Вейд оголосив про плани збудувати ще один торговий центр з контейнерів. В новому просторі планують обладнати більше місць для відпочинку — можливо, фестивальну сцену чи скейт-рампу. Все має бути готове до грудня.

За матеріалами TheVillage

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top