Товари поштою і без обману. Як не дати себе надурити

Купуючи товари за каталогами, можна натрапити на непорядних продавців. Аби цього уникнути, варто дослухатись до порад фахівців, котрі працюють у цій сфері.

Існують як загальні, так і специфічні критерії репутації чесної компанії, пояснила у коментарі ЛігаБізнесІнформ маркетолог компанії “Пошторг ЮЕЙ” Ірина Зусик. Тож обираючи компанії-постачальника, варто керуватись такими основними принципами:

1. Відсутність передоплати. Клієнт оплачує покупку лише після того, як переконається в якості та відповідності замовлення.

2. Чітке виконання українського законодавства. Уся продукція має бути сертифікована. А у випадку відмови клієнту повертають 100% вартості замовлення або пропонують ідентичний товар на заміну.

3. Інформація про компанію широко представлена у різних ЗМІ.

4. Якщо компанія проводить акції з визначенням переможців та врученням цінних призів, інформація має бути максимально доступна, прозора та відкрита для всіх.

Загалом дистанційна торгівля регламентується тими ж нормативними актами, що й інші види торгівлі в Україні.

За матеріалами ЛігаБізнесІнформ
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
 • КЛ

  я через пошторг купую, вони не дурять і не підводять. так що все сказане – правда

 • Энжи

  Я тоже клиент Пошторг ЮЭЙ. Мне нравятся их розыгрыши и призы

 • Пелагея

  Покупаю по каталогам уже лет пять. Уже с пол года преданный поклонник пошторг юэй. это хорошая компания, у них качественный товар.

 • сказка

  у каждого своя причина покупать по каталогу мне кажется. лично в моем случае это просто и легко. правда немного подождать нужно посылку но это не сложно

 • олдспайс

  Беру. все ОК.

Top