Тільки не китайське-2. П’ять іграшок, зроблених в Україні

Знайти на полицях львівських магазинів та у вітринах онлайн-крамниць вітчизняні іграшки виявилось складніше, аніж забавки, виготовлені у Європі. «Закупи» обрали п’ятьох українських виробників, чиї іграшки можна зі спокійною душею купити своїм дітям і не соромно подарувати чужим.

Фото: www.prodetey.ru

 

Левеня

Бичок Боря — одна з численних м’яких іграшок, котрі шиють на фабриці “Левеня”, що у Шешорах.

Власне на полицях з плюшевими слонами, ведмедями, бджілками та їжаками знайти продукцію український фабрик найлегше — вітчизняні виробники люблять конкурувати з китайськими у цьому сегменті.

Фрея

Хоч компанія «Фрея» теж шиє м’які іграшки, та все ж вони відрізняються від асортименту решти фабрик. Вусаті котики та зайчики і рум’яні ляльки від «Фреї» — не плюшеві, а в’язані. З бавовняних, вовняних та віскозних ниток. Всі дрібні деталі — очі, носи — не пришиті, а вишиті, тож смугасту кішечку можна сміло давати малим дітям, не переймаючись, що вони обгризуть їй носа чи проковтнуть очі.

ТехноК

У далеких 80-х кожен пристойний тато-інженер купував своєму синові чи доньці металевий конструктор у великій пластмасовій коробці. Коли діти виростали, коробка зазвичай порожніла наполовину — деталі були дрібними і завжди губились — і перетворювалась на коробку для гайок, болтів та шурупів тата-інженера. Схожий конструктор можна купити й нині – його виробляє тернопільська компанія Інтелком під ТМ «ТехноК» — у такій самій пластмасовій коробці. В асортименті Інтелкому багато іграшок з радянського дитинства — приміром, мозаїка, п’ятнашки чи кубики лото.

Ігротеко

Якби такі конструктори продавались у радянські часи,  їх купували б для своїх дітей батьки-архітектори. Зрештою, можна зробити це зараз.

З конструкторів львівської компанії «Ігротеко» можна збудувати не лише дім, а й вежу, меблі чи навіть церкву.

Василько

Василько — це теж дерев’яні конструктори, але для ще молодших архітекторів. Вони простіші і яскравіші, ніж моделі Ігротеко.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

 

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top