Покупець світу. 5 порад для тих, хто купує онлайн за кордоном

Шопінґ в закордонних онлайн-крамницях зазвичай вигідний, але клопітний. «Закупи» починають серію публікацій, що допоможуть зробити закордонний онлайн-шопінґ зручнішим і ефективнішим. Для початку кілька порад від блогу ebaytoday.livehacker.ru.

Фото: www.wggb.com

Як знайти найкращі ціни

Онлайн-крамниць є безліч, і ціни в них часто суттєво різняться. Аби знайти найвигідніший варіант, скористайтесь спеціальними ресурсами, котрі автоматично шукають обраний товар по всіх інтернет-магазинах. Наприклад, Google.com/products, PriceGrabber.com чи PriceRunner.

Дізнатись більше про омріяну річ від тих, хто нею вже користується, можна на сайті Buzzillions.com, де зібрані «рецензії» на найрізноманітніші товари.

Як оцінити репутацію продавця на інтернет-аукціоні

Окремо в довжелезному списку зарубіжних інтернет-магазинів стоять інтернет-аукціони, такі як американський eBay чи китайський ТаоВао. Ціни там більш ніж приємні, але можна натрапити на нечесних продавців. Аби цього уникнути, варто звернути увагу на рейтинг продавця та відгуки про товар. Приміром, на ТаоВао важливо, аби в інформації про продавця стояло не менше 5 синіх кристалів або хоча б одна коронка, а цифрові показники складали не менше 4,5.

Фото: ebaytoday.lifehacker.ru

Купуючи одяг та взуття на ТаоВао, варто бути уважним, аби не «пролетіти» з розміром. Та якщо уважно вивчити усі рекомендації та розмірні таблиці, можна легко вирахувати відповідний розмір (і не варто дивуватись, якщо замість звиклої S-ки у вас виявиться китайська L-ка).

Аби не промахнутись з вибором продавця на eBay, варто віддавати перевагу тим, чий рейтинг позитивних відгуків (positive feedback) наближається до 100%, а загальна кількість feedback-ів (feedback score) більша за 15.

Фото: ebaytoday.livehacker.ru

 Як вибрати правильний розмір

Розміри одягу та взуття в різних онлайн-магазинах можуть суттєво відрізнятись. Щоб не довелося продавати річ, що виявилась замалою чи завеликою, за півціни, скористайтесь «віртуальними кімнатами для примірок». Наприклад, інтернет-ресурс Fits.me дозволяє вибрати найбільш оптимальний розмір речі, враховуючи головні параметри фігури до сантиметра.

Віртуальна кімната для примірок створює об’ємний манекен відповідних розмірів. На нього можна приміряти вибрану річ, аби дізнатись, чи добре вона сидить. На жаль, не кожен онлайн-магазин працює з цим ресурсом. Перелік магазинів, що вже встановили «віртуальну кімнату для примірок», знаходиться на сайті Fits.me.

Де шукати вигідні акції

Якщо не хочете пропустити цікаві акції, запам’ятовуйте ресурси, на котрих завжди є свіжі новини про найвигідніші пропозиції від зарубіжних інтернет-магазинів: RetailMeNot.com та ShopItToMe.com

Як розрахувати вагу та зекономити

Кому доводилось купувати щось в закордонних онлайн-магазинах, знають, що вартість доставки залежить від ваги посилки. Аби дізнатись, скільки важать джинси чи мешти, якщо в магазині про це не говорять, можна скористатись таблицею приблизної ваги товарів. Її можна знайти, наприклад, тут.

Варто мати на увазі, що компанії-посередники можуть перепакувати ваші замовлення так, аби зменшити їх вагу і об’єм. Наприклад, купуючи кілька пар взуття, можна попросити працівників складу спакувати їх до однієї коробки.

За матеріалами ebaytoday.livehacker.ru
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top