Metro допоможе школам матеріально. Коштом батьків

У мережі центрів гуртової торгівлі Metro Cash&Carry стартувала соціальна акція — школи отримають від компанії ваучери для купівлі усього, що необхідно для шкільного побуту та навчання. Називається акція “З Metro в школу” і триватиме вона до 30 вересня.

Фото: funny-family.biz

Сума ваучера для кожної школи залежатиме від того, скільки грошей витратять на купівлю шкільних товарів у магазинах Metro батьки. Розмір ваучера — 5% витрат батьків тих дітей, котрі вчаться у конкретній школі.

Підраховувати витрати батьків і відповідно розмір ваучерів для шкіл будуть за спеціальними картами клієнта, котрі видають батькам, що прийшли за шкільними покупками. Аби отримати картку, треба підійти у відділ реєстрації клієнтів, що знаходиться на вході до кожного магазину, і назвати номер школи, де вчаться діти.

За допомогою картки будуть враховувати всі придбання, зроблені для нового навчального року. До переліку таких товарів увійшло понад 1,6 тисяч найменувань — канцелярське приладдя, дитячі взуття та одяг, шкільна форма, спортивні товари, а також комп’ютери та ноутбуки.

Після завершення акції Metro акуратно підрахує усі суми на батьківських картках, вирахує з них 5% і роздасть ваучери на відповідні суми школам.

За матеріалами Metro.ua
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top