Колу продаватимуть ще й у пакетах

Компанія Coca-Cola оголосила, що планує почати продаж коли в пластикових пакетах у цілому світі. У 2012 році така упаковка з’явилася в Південній Америці.

Перша Coca-Cola в пластикових пакетах з’явилась у Сальвадорі, потім напій в такій упаковці почали продавати і в сусідніх країнах. Формою пакети нагадують фірмову скляну пляшку напою, пише The Daily Mail.

Південноамериканські пластикові пакети Coca-Cola почали випускати через їх економічність. В деяких країнах Південної Америки, купуючи скляну пляшку, потрібно внести за неї депозит. Його повертають, коли покупець здає скляну пляшку. Тому місцеві мешканці одразу переливали напій у пакет – в такому випадку вони могли не забирати пляшку і не платити за неї депозит. Coca-Cola звернула увагу на цей звичай і вирішила випустити власні брендовані пакети.

В яких ще країнах Coca-Cola продаватиме свої напої у пакетах наразі достеменно не відомо.

Coca-Cola нерідко експериментує з формою та виглядом своїх пляшок і має чималу кількість упаковок, котрі поширені у різних регіонах. Приміром, навесні 2012 року компанія заявила про випуск у Великобританії пластикових пляшок обсягом 375 мілілітрів.

За матеріалами Lenta.ru
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top