Клієнти «Інтертопу» зосталися без взуття

Онлайн-магазин мережі «Інтертоп» не дав собі ради зі шквалом замовлень від приваблених додатковою знижкою клієнтів. Частина з них так і не отримала замовлені лоуфери, мокасини, балетки чи босоніжки.

25 червня «Інтертоп» оголосив про привабливу акцію на вихідні — кожен, хто придбає взуття через інтернет-магазин мережі, міг розраховувати на додаткову 30-відсоткову знижку. Наш колега Дмитро теж спокусився на вигідну пропозицію, замовивши собі на сайті «Інтертопу» пару літніх мештів. В інтернет-магазині були готові до збільшення кількості клієнтів, тож попередили, що доставлять замовлене взуття аж після 3 липня. Минув тиждень, але ні мештів, ні повідомлення від магазину Дмитро не отримав.  Тим часом на стіні сторінки Інтертопу у facebook’у почали з’являтись відгуки обурених клієнтів, котрі теж марно чекали на своє замовлення.  Лише 11 липня Дмитро отримав sms від «Інтертопу» з повідомленням, що взуття замовленого розміру на складі не виявилось.

«Закупи» звернулись до мережі «Інтертоп» за офіційним коментарем стосовно цієї ситуації, але відповіді так і не отримали. Тож своїм читачам наразі не рекомендуємо робити покупки в онлайн-магазині мережі. Якщо вподобали собі якусь із моделей, краще сходіть за нею до одного з львівських магазинів «Інтертоп». Це і швидше, і надійніше.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top