Ельдорадо відкриває новий магазин утретє

На завтра, 12 липня, заплановане урочисте відкриття нового магазину мережі побутової техніки та електроніки «Ельдорадо», що на вул. Б.Хмельницького, 214 (у нещодавно збудованому ТЦ ВАМ). Це вже не перше відкриття одного й того ж магазину компанії у Львові.

Спершу відкриття магазину «Ельдорадо» у новому ВАМі планували на 26 квітня. Згодом з’явилось повідомлення про те, що магазин відкриють 24 травня — за кілька днів після урочистого відкриття самого торгового центру.

Цього разу, обіцяють в «Ельдорадо», покупців чекає більш сучасний та інтерактивний магазин. «Вибирати необхідний товар стане набагато простіше та цікавіше. За допомогою вивісок, котрі будуть дуже дружніми та якоюсь мірою гумористичними, покупцеві буде легко орієнтуватись в магазині та не виникне проблем з вибором необхідного товару — це стане цікаво та захопливо», — пише компанія на своєму корпоративному сайті.

Окрім дружніх та гумористичних вивісок львів’ян чекають чималі знижки, якими зазвичай супроводжуються відкриття усіх магазинів «Ельдорадо». Знижені ціни будуть актуальними впродовж чотирьох днів – з 12 до 15 липня. Про інші акції у мережі можна дізнатись у відповідному розділі на «Закупах».

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top