Зніміть це негайно. 10 дивних стаників, які могли вигадати тільки в Японії

Компанії, що створюють жіночу білизну, здатні на різні шаленства. Скажімо, створити бюстгалтер, інкрустований діамантами, вартістю 5 мільйонів доларів, як Victoria Secret’s. Triumph, компанія, що шиє по-німецьки добротні станики, схильна до інших дивацтв — щороку в Японії вона презентує незвичайні бюстгалтери, котрі навряд чи колись потраплять у масове виробництво.

Закупи” обрали з усього різноманіття десятку найбільш дивних стаників з розряду тих, котрі ви навряд чи колись вдягнете. Навіть удома.

Станики для запеклих вболівальниць

Ця дівчина, схоже, вболіває за японську бейсбольну команду Hanshin Tigers. За задумом дизайнера станик доукомплектовується шортами та тигрячим хвостиком.

Враження таке, ніби японка вбрала не бюстгалтер, а два маленьких дитячих плюшевих наплічники, виробники яких черпають натхнення в дитячих мульфільмах. В такому костюмі краще на побачення не ходити. А от тигрячий хвостик можна залишити. Для пікантних розваг.

 

 

Якщо існує подушка у вигляді чоловічої руки, яка ніби обіймає свою власницю, коли та спить, то чому не може бути схожого станика. Чудовий девайс для вболівальниці, котра почувається самотньою. Незалежно від того, є у неї хлопець чи немає.

Аби позбутися “обіймів”, зовсім не обов’язково знімати цілий бюстгалтер. Достатньо лише відстібнути рукавиці.

Станики в екотренді

Здалеку бюстгалтер нагадує акуратно підстрижену галявину в пристойному обійсті.

Чорний квадрат в районі живота — це не репродукція Малєвіча, а cонячна батарея, потужності якої достатньо, аби підзарядити телефон. А подушечки, що додають об’єму, можна використовувати як ємності для напоїв. Головне, не залишати їх порожніми, аби не псувати всю красу.

Корисний девайс для вчительок географії. Якщо раптом так сталося, що хтось вкрав з класу глобус, одним вправним рухом можна перетворити в нього станик. Після такого перформансу глобус з класу крастимуть регулярно.

До речі, девайс з категорії дружніх до природи. Його зробили з екологічно чистих матеріалів.

Станик для передплатниць газети “Сад, город”

Українкам пропонують вирощувати помідори на балконі, японкам — рис в станиках. Творці цього предмету гардеробу цілком серйозно стверджують, що в ньому можна вирощувати “японський хліб”. Свій трохи незвичайний бюстгалтер вони створили, аби заохотити мешканок мегаполісів до сільського господарства. Хоча з такого городу не прогодуєшся.

Станик для відчайдушних наречених

Якщо тицьнути обручку в щілину на станику, він заграє марш Мендельсона, а табло внизу висвітлює, скільки днів залишилося до дня, на який ви чекали все своє життя.

Вбрати такий станик на дівич-вечір — хороша ідея, а от дефілювати в ньому перед нареченим — погана, якщо тільки ви не хочете позбутись коханого якнайшвидше. Але на кожне правило є виняток — якщо наречений так хоче одружитись, що сам організовує ваше весілля, сміло включайте йому Мендельсона хоч щоночі. Йому сподобається.

Станик для дівчат без апетиту

Якщо для попередніх стаників ще можна було знайти якесь практичне застосування, то для цього екземпляра ми так нічого і не вигадали. Хіба палички, що йдуть в комплекті з бюстгалтером, можна використати за призначенням або як заколки для волосся.

Станики з клімат-контролем

В такому станику було б добре ходити на закупи в “Барвінок”, чиї власники геть забули, для чого в магазинах встановлюють кондиціонери. Але “Барвінок” у Львові, а охолоджуючі бюстгалтери — в Японії, на жаль. До того ж, лише у двох екземплярах.
Якщо раптом посеред зими ви опинились на вулиці в одному станику, не біда — його довгі шлейки можна використовувати як шалик. Кажете, живіт мерзне? Ну а чого було виходити на вулицю в одній білизні?

Станик для Попелюшки

Згубивши кришталевий черевичок, Попелюшка знайшла свого принца. То чому б не зловити принца на скляний станик? Головне, аби бюстгалтер не розбився на друзки, коли будете його губити. Бо як тоді довести, що станик і принц належать тобі?
За матеріалами BigPicture.Ru

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top