Восени у Львові почнуть будувати новий торговий центр

У вересні цього року розпочнеться будівництво торгового центру «Форум Львів», повідомили «Закупам» у компанії Multi Development Ukraine, котра є девелопером проекту. Мешканці ж прилеглих до будівництва вулиць вже зараз можуть побачити, як виглядатиме новий шопінґ-молл. Через ось такі біноклі, вмонтовані в паркан навколо будівельного майданчика.

Фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Шопінґ-молл загальною площею 69 тисяч кв. м зведуть в центрі міста — на вулиці Під Дубом. За проектом він матиме три поверхи. На двох нижніх розмістять магазини, на верхньому — кінотеатр, зону відпочинку та ресторани з видом на місто.

Більше третини торгових площ моллу вже мають своїх орендарів. У середині травня Multi Development Ukraine повідомила про підписання угод із двома якірними орендарями — мережею продовольчих супермаркетів Амстор та мережею магазинів електроніки Comfy. Обидві мережі є новачками на львівському ринку — наразі вони не мають тут жодного магазину.

Multi Development Ukraine також домовилась із «дочкою» польського рітейлера LPP про оренду торгових площ під магазини чотирьох брендів компанії, відомих на українському ринку: Reserved, Cropp Town, House і Mohito. Якщо одяг перших трьох брендів уже можна придбати у Львові, то для Mohito магазин у ТЦ «Форум Львів» стане першим у місті. На минулому тижні стало відомо, що компанію польським одяговим крамницям складе магазин молодіжного одягу Kira Plastinina. Крім одягових крамниць у ТЦ «Форум Львів» вже «прописались» магазин елітної косметики та парфумерії Brocard та кінотеатр «Планета кіно».

За прогнозами девелопера, у новому торговому центрі оселиться ще зо 20 брендів, зокрема Walker, Accessorize, Etam Lingerie, DKNY, GANT, Tommy Hilfiger, Oggi, Noa Noa, Pandora, Marc O’Polo, Timberland, Urban United, Intertop, Ecco, Geox, Adidas, Спортмайстер. Більшість згаданих брендів вже має свої крамниці у Львові, зокрема й у популярному нині King Cross’і. Потреба їздити за улюбленими торговими марками на другий кінець міста для мешканців північної частини Львова зникне вже за два роки — «Форум Львів» планують відкрити у 2014 році.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top