В Європі падають ціни — стартував сезон розпродажів

Літні канікули в Європі – хороша нагода поєднати приємне з корисним. Можна і достовидності оглянути, і гардероб недорого оновити. Традиційно літні розпродажі у європейських країнах стартують у липні і тривають подекуди до вересня. Але в деяких регіонах вони почалися вже у червні.

Італія

Розпродажі у Італії розпочнуться 7 липня. Але в Мілані знижки дозволили пропонувати за 30 днів до офіційної дати початку розпродажів. Відтак розпродажі у Мілані та по всій Ломбардії стартували вже 9 червня.

Іспанія

Сезон розпродажів у Іспанії стартував з Мадриду, де оголошення про знижки з’явились на вітринах магазинів 21 червня. Але у більшості регіонів та муніципалітетів купити модний одяг за привабливими цінами можна буде лише з 1 липня.

Тижні знижок у Іспанії закріплені законом, відповідно до якого кожен магазин повинен торгувати зі знижками не менше тижня, але й не більше двох місяців. Тож в багатьох містах знижки, що сягають 50-70%, тривають до 31 серпня.

Але є регіони, де розпродажі можна застати і восени. Літній сезон у Мадриді триватиме до 21 вересня. У Кастілії-Ла-Манча, Галісії та Країні Басків сезон розпродажів триватиме до 31 вересня.

Варто пам’ятати, нагадує EUROMAG.Ru, що іспанські магазини не працюють в неділю, а з 13:00 до 16:00 закриваються на сієсту.

Франція

В Париж за знижками варто їхати з 27 червня до 31 липня. У Ніцці, Марселі, Авіньйоні та Тулоні розпродажі пройдуть з 4 липня до 7 серпня, на Корсиці – з 22 липня до 14 серпня. В заморських володіннях Франції буде свій графік: в магазинах Сен-П’єра та Мікелона знижки протримаються з 18 липня до 21 серпня, у Гваделупі — з 29 вересня до 2 листопада, в Сен-Бартелемі та Сен-Мартені — з 13 жовтня до 16 листопада, а у Гайяні та на Мартініці — з 4 жовтня до 7 листопада.

Бельгія

Бельгійські магазини знижують ціни з 1 до 31 липня. Старту розпродажів з нетерпінням чекають не лише покупці, а й власники взуттєвих магазинчиків, котрі заздалегідь готувались до літнього сезону. В цьому році заборона на зниження цін діє з 30 травня до 29 червня.

Фінляндія

У Фінляндії розпродажі у магазинах почалися 24 червня.

Чехія

Розпродажі у Чехії почалися 7 червня. Знижки у празькому торговому центрі Fashion Arena, де продають одяг та одяг багатьох престижних марок, знижки сягнули 80%. Розпродажі там триватимуть 2 місяці. 21 червня про розпродаж оголосила IKEA.

Греція

Сезон розпродажів у Греції розпочнеться 16 липня і триватиме аж до кінця літа. Окрім цього, власники магазинів отримали дозвіл ще до початку розпродажів провести 10 ήμερо προσφορών — 10 днів особливих пропозицій.

Але отримати знижку у грецьких торговців можна й до офіційного старту розпродажів. Про це вони повідомляли своїм покупцям, що навідались до магазину, “по секрету”.

Німеччина

Розпродажі у Німеччині починаються 23 липня. Найбільші знижки, заповідається, будуть на модний одяг — до 70%.

У торгових центрах, що продають одяг, можна сподіватись отримати більшу знижку, ніж у екслюзивних бутіках. Приміром у C&A вже зараз можна знайти дитячі сорочки по 3 євро та жіночі шорти – по 5.

За матеріалами EUROMAG.Ru
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top