У Лондоні організували вінтажний шопінґ-тур

Для туристів, що люблять вбрання з бабциної скрині, але погано орієнтуються в Лондоні, підготували спеціальний тур вінтажними магазинами британської столиці.

Підготував пропозицію готель Andaz Liverpool Street. Вона передбачає проживання в номері одного з найбільш авангардних готелів Іст-Енду, сніданок та тур по магазинах вінтажного одягу, розміщених у східній частині Лондона.

Гідом буде Леріз Аткінсон, відома fashion-блогер та засновниця популярного інтернет-порталу GIRL.STOLE.VINTAGE. Леріз покаже гостям найвідоміші у місті магазини вінтажного одягу, включно із Absolute Vintage та Beyond Retro, а також видасть кілька секретних адрес, відомих лише експертам вінтажного шопінґу.

Леріз також поділиться цінними порадами щодо того, як правильно вибирати вінтажні речі —  одяг у стилі епохи “Великого Гетсбі”, в американському стилі 50-х років, дизайнерські моделі чи аксесуари.

Вартість пакету послуг Vintage Shopping у Andaz Liverpool Street становить 177 фунтів (221 євро) за умови одномісного та 209 фунтів (260 євро) за умови двомісного розміщення, включно з ПДВ. Пропозиція стартує у серпні і буде доступною в останню п’ятницю та суботу кожного місяця до кінця 2012 року.

За матеріалами Euromag.ru

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top