У Лондоні організували вінтажний шопінґ-тур

Для туристів, що люблять вбрання з бабциної скрині, але погано орієнтуються в Лондоні, підготували спеціальний тур вінтажними магазинами британської столиці.

Підготував пропозицію готель Andaz Liverpool Street. Вона передбачає проживання в номері одного з найбільш авангардних готелів Іст-Енду, сніданок та тур по магазинах вінтажного одягу, розміщених у східній частині Лондона.

Гідом буде Леріз Аткінсон, відома fashion-блогер та засновниця популярного інтернет-порталу GIRL.STOLE.VINTAGE. Леріз покаже гостям найвідоміші у місті магазини вінтажного одягу, включно із Absolute Vintage та Beyond Retro, а також видасть кілька секретних адрес, відомих лише експертам вінтажного шопінґу.

Леріз також поділиться цінними порадами щодо того, як правильно вибирати вінтажні речі —  одяг у стилі епохи “Великого Гетсбі”, в американському стилі 50-х років, дизайнерські моделі чи аксесуари.

Вартість пакету послуг Vintage Shopping у Andaz Liverpool Street становить 177 фунтів (221 євро) за умови одномісного та 209 фунтів (260 євро) за умови двомісного розміщення, включно з ПДВ. Пропозиція стартує у серпні і буде доступною в останню п’ятницю та суботу кожного місяця до кінця 2012 року.

За матеріалами Euromag.ru

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top