Тільки не китайськe. 10 забавок, зроблених у Європі

Іноді складається враження, що годі знайти в світі іграшку, зроблену не в Китаї. «Закупи» спробували знайти іграшки, яких там не роблять.

Фото: pbase.com

Фото: pbase.com

Напис «зроблено у Китаї» прикрашає переважну більшість забавок, котрі продають у львівських магазинах. Працьовиті китайці збирають ляльок Барбі та Братц, героїв мультиків Діснея, популярні іграшки для найменших від Fisher Price та  Chiccо і неймовірну кількість інших якісних і не дуже, брендованих та «ноунейм», дорогих та непристойно дешевих забавок.

«Закупи» постановили собі знайти ті нечисленні іграшки, що зроблені руками європейців. І ось що нам трапилося:

Unico Plus

Країна походження: Італія

Виробник: Androni Giocattoli

Де купити: Антошка

На фабриці Androni Giocattoli іграшки роблять з 1967 року. Компанія спеціалізується на пластикових забавках. В її асортименті конструктори, відерка для ігор в пісочниці, лопатки, машинки, кораблики тощо. Окрім Unico Plus в портфелі компанії ще з десяток брендів.

Quercetti

Країна походження: Італія

Виробник: Quercetti

Де купити: Антошка, Rozetka.ua

Quercetti — італійський виробник розвиткових іграшок. “Закупам” вдалося знайти у львівських крамницях розмаїті мозаїки цієї компанії. Quercetti тим часом виготовляє ще й пазли для найменших, набори для малювання і трафарети для трохи старших, конструктори та картонних ляльок з різними вдяганками для дівчаток.

Mehano

Країна походження: Словенія

Виробник: Mehano

Історія Mehano почалася у 1951 році, коли в тоді ще Югославії створили компанію Mehanotahnika. У львівських крамницях можна знайти залізниці Mehano, котрі є моделями реально існуючих прототипів, виконаними у масштабі 1/87.

Асортимент Mehano не обмежується лише залізницями, компанія виготовляє забавки-розвивалки для дошкільнят.

 

SES Creative

Країна походження: Нідерланди

Виробник: SES Creative

Де купити: Антошка

Голандська забавкова компанія SES Creative є фахівцем з творчих іграшок з 35-річним досвідом.

Виготовлені у Нідерландах пластилін, фарби, олівці та фломастери для малювання, набори для ліплення, пальчикові фарби допоможуть дітям розвинути свої творчі здібності цілком безпечно.

COBI

Країна походження: Польща

Виробник: COBI

Де купити: Babyrent

COBI виготовляє пластмасові конструктори з 1987 року. Це такий собі економ-варіант для тих, в кого забракло грошей на голандський Lego — якісно і недорого.

Haba

Країна походження: Німеччина

Виробник: Haba

Де купити: heros-toys.com.ua

Іграшки, що їх продукує німецька Haba не лише барвисті, як ось цей дерев’яний конструктор, а й напрочуд елегантні і вишукані. По-дитячому, звісно. Але в українських магазинах їх знайти нелегко.

LEGO

Країна походження: Данія

Виробник: LEGO

Де купити: будь-де

Легендарний виробник пластмасових конструкторів теж помалу здає позиції перед “китаїзацією виробництва”. Частина деталей для його конструкторів виготовлена у Китаї, решта — в Данії та країнах Центрально-Східної Європи.

Klein

Країна походження: Німеччина

Виробник: Klein

 

Klein робить іграшкові копії справжнього начиння та побутової техніки. Першою іграшкою компанії була дитяча мітла. Сучасні ж забавки реалістичні настільки, аби бути безпечними. Цей міксер, приміром, гуде майже як справжній.

Playmobil

Країна походження: Німеччина

Виробник: Playmobil

Де купити: Антошка

У конструкторів Playmobil ми знайшли один недолік — усі вони настільки цікаві, що годі обрати якийсь один. Так і розоритись можна. Але українські покупці застраховані від такої прикрості — вибір конструкторів у вітчизняних онлайн- та оффлайн-магазинах не такий чисельний.

Paola Reina

Країна походження: Іспанія

Виробник: Paola Reina

Де купити: paolareina.com.ua

Якщо вам набридли ляльки Барбі та Братц, ляльки іспанських виробників — це саме те, що треба. Хоча й коштують вони недешево.

Наші знахідки – це далеко не повний перелік забавок, котрі все ще виготовляються у Європі. Але далеко не всі європейські за місцем виробництва іграшки можна знайти в Україні. Є ще дерев’яні залізниці Brio, італійські модельки машин від Bburago, м’які велюрові французькі іграшки Doudou, ляльки Zapf Creation та Carmen Gonzalez. Дещо з цього переліку можна знайти в українських крамницях, а дещо доведеться замовляти з іноземних онлайн-магазинів. Хоча хтозна, може скоро і на них з’явиться лейбл “made in China”.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top