Заплати за безкоштовне. Де купити електронні книжки

Шукати ресурси, на яких за книжки у цифровому форматі треба платити гроші, у той час, коли інтернет заповнений по вінця безкоштовною літературою, щонайменше дивно. Але нам до душі екстравагантні експерименти.

Знайти шукані онлайн-крамниці з електронними книжками вдалося не з першого разу. За запитом “електронні книги” пошук Ґуґла вперто видавав адреси крамниць, де можна придбати пристрої для їх читання. Попри все, знайти торговців цифровим словом таки вдалося. Не так багато, як ми сподівались, але достатньо для задоволення потреб порядних власників “кіндлів” та “покетбуків”, яким сумління не дозволяє завантажувати на свої “читалки” піратський контент.

Загалом ми знайшли 5 ресурсів з електронними книжками. Напевно, їх є більше, але решта так добре заховані в нетрях інтернету, що й годі знайти.

1. ЛітРес

Найбільший і найпопулярніший російський агрегатор електронних книг.

На ЛітРесі можна знайти книги, видані в Росії. Україномовних авторів там немає.

Вартість електронних книг удвічі або й утричі менша, ніж їх паперових копій. Перед тим, як купити книгу, можна прочитати уривок з неї.

Оплатити обрані книги можна безліччю способів — через PayPal, WebMoney, ЯндексДеньги, банківською картою чи через СМС.

2. Bookmate

Це не онлайн-магазин, а скоріше електронна бібліотека. Заплативши 99 рублів (приблизно 25 грн) в місяць, можна читати усі книги, що є на Bookmate. Доступ до творів класиків — безкоштовний.

Вибір книг скромніший, ніж на ЛітРесі, зате є твори українських авторів.

Оплатити передплату можна через PayPal, WebMoney, картою чи через СМС.

3. Bookland

Український майданчик для продажу текстів у цифрі. Окрім книжок тут можна придбати цифрові версії журналів та газет.

Багато книжок українських авторів. Коштують вони у 2-4 рази менше, ніж паперові. Класична література — у вільному доступі.

Купувати книжку доведеться всліпу — Bookland не дає можливості погортати її чи прочитати уривок перед купівлею.

Способи оплати — СМС, WebMoney, банківська карта.

4. Obreey

Книги, яких не знайшлося на BookLand’і, знайдете на Обрії. І навпаки.

Ціни на книжки у обох крамниць не надто відрізняються, зате на Обрії можна прочитати кілька сторінок з обраної книги, перш ніж купити її.

Оплатити покупку можна через PayPal, Liq.Pay, Portmone, СМС чи фірмовою скретч-картою. Де придбати цю карту, для нас так і залишилось загадкою. На сайті про це ні слова.

5. Книжковий клуб

В цифровому форматі Книжковий клуб продає лише невелику частку своїх книжок, часто ті, що вийшли друком кілька років тому і вже продалися. Від своїх паперових аналогів вони у 1,5-2 рази дешевші.

Перш ніж купити книжку, її теж можна погортати. А от вибір способів оплати у Книжкового клубу — найскромніший. Заплатити за книгу можна через WebMoney або ж картою Visa.

Поки ми шукали онлайн-ресурси з платними книжками, нам не трапилась жодна книга, якої не можна було б завантажити з інтернету безкоштовно. Якщо ви все ж мужньо опирається спокусі завантажити собі трохи літератури з інтернету задурно, ось наша порада насамкінець. Коли надумаєте купити собі електронну книжку на котромусь із вищезгаданих сайтів,  не поспішайте робити це через смс. Цей спосіб найдорожчий з усіх, подекуди комісія мобільного оператора сягає більше 100% від суми, що буде зарахована на ваш рахунок на сайті. І уся економія від купівлі літератури в цифровому форматі нівелюється.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top