Усі в сад. 10 речей, що знадобляться на природі

Город, дача, ліс чи берег озера — байдуже де проводити вікенд улітку, аби не в спекотному місті. Навіть якщо відпочинок на природі асоціюється у вас передовсім з агрофітнесом, все одно вам знадобиться дещо з обраних “Закупами” речей.

1. Гамак

Де: X-Zone

Cкільки: 684 грн

Якщо на дачі є хоча б два дерева, які ростуть не у протилежних кінцях ділянки, там має бути гамак. З ним не зрівняється жоден шезлонг, навіть якщо він сам змішує коктейлі і читає вголос.

2. Гамак-крісло

Де: gorgany.com

Скільки: 898 грн

Якщо у вашому саду лише одне дерево, цього цілком достатньо, аби підвісити ось такий гамак.

3. Гамак зі стійкою

Де: lecoshop.com.ua

Скільки: 1299 грн

Якщо всі дерева на вашій дачі — це однорічні яблуні, висаджені минулої осені, це ще нічого не означає. Можна обрати ось такий яскравий, хоч і аскетичний в плані дизайну варіант.

4. Гамак для дружин дуже щедрих чоловіків

Де: www.podarkoff.com.ua

Скільки: 6 485 грн

Схожий на попередній варіант в плані функційності, але набагато гарніший. Якщо ви естет і маєте трохи зайвих грошей, яких не шкода позбутися, це те, що треба.

5. Гриль

Де: X-Zone

Скільки: 585 грн

Барбекю як більш гламурний варіант звиклих шашликів стає щораз популярнішим. З цим девайсом м’ясо можна засмажити будь-де — на дачі, біля озера, в лісі. Необхідна річ, чи не так?

6. Шезлонг

Де: dekor.ua

Скільки: 4 852 грн

Ми шукали щось незвичайне, але врешті-решт зупинились на ось цьому скромному дерев’яному кріселку з підставкою для коктейлів. Судячи з ціни, воно мало б служити вічно.

7. Термобокс

Де: X-Zone

Скільки: 553 грн

Ціни на термобокси починаються зі 100 грн. Цей екземпляр ми обрали через його привабливий зовнішній вигляд — він гармоніює з анонсованим вище шезлонгом. Ну і зайве пояснювати, для чого вам термобокс на природі.

8. Ракетки для бадмінтону

Де: sportmarket.com.ua

Скільки: 109 грн

Для бадмінтону не потрібне ні спеціальне поле, як для великого тенісу, ні спеціальний стіл, як для пінг-понгу. Треба тільки знайти захищену від вітру галявину, і грай собі хоч до ночі. Прекрасний спосіб “відкосити” від прополювання бур’янів на грядках із морквою.

9. Набір для пікніка

Де: deshevshe.net.ua

Скільки: 449 грн

Багаторазові пластикові тарілки та склянки — це своєрідний компроміс між дешевим одноразовим посудом та непрактичним скляним чи керамічним. Але мити його таки доведеться.

10. Біотуалет

Де: deshevshe.net.ua

Скільки: 1 008 грн

Що тут скажеш, дуже потрібний девайс. Але до нього доведеться придбати ще якийсь намет, бо в кущах такий пристрій виглядатиме трохи екстравагантно.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top