Твоя не навіки. 10 речей, які можна взяти напрокат у Львові

Є речі, якими ми не користуємось щодня, але раз в рік чи раз у житті вони нам конче потрібні. “Закупи” дізнались, що з предметів побуту та особистих речей можна орендувати у Львові і скільки це коштує.

Фото: belgorodmaster.livejournal.com

Ще якихось років тридцять тому взяти напрокат можна було будь-що — починаючи з телевізора і закінчуючи ложками та виделками. Із занепадом Союзу розвалилась і мережа прокату побутових речей. В сучасних пунктах винайму речей легше знайти весільну сукню, ніж табуретку чи пательню. Ось що знайшли ми:

1. Дитяча гойдалка

Де: BabyService

Скільки: 140 грн/місяць

Застава:  500 грн

Дитячі гойдалки, крісла з купою функцій чи автоколиски можуть зовсім не сподобатись малюку. І стоятиме таке крісло десь в кутку, поки не знайдеться покупець, готовий купити його за півціни. Аби не сумувати за бездарно витраченими грошима, можна випозичити такий девайс на місяць-другий, а тоді вже приймати рішення — продовжити термін оренди, поки дитина не підросте, чи купити собі власну гойдалку чи кріселко.

2. Дитяча вага

Де: Устимко

Скільки: 65 грн/місяць

Завдаток: 200 грн

 

3. Зволожувач повітря

Де: Устимко

Скільки: 70 грн/місяць

Аби зволожувач не виявився черговим збирачем пилу по кутках, варто спочатку спробувати ним покористуватись, аби впевнитись, потрібен він вам чи ні.

 

4. Велосипед

Де: Команчеро

Скільки: 100 грн/день (320 грн/4 дні)

Для свого першого в житті виїзду можна позичити ровер в товариша-велосипедиста. Якщо ж такого немає — взяти в оренду. Тільки не забудьте шолом, він може знадобитися.

5. Дитячий карнавальний костюм

Де: www.niania.lviv.ua

Скільки: 20-75 грн/день

Садок і школа — це суцільний калейдоскоп свят, до кожного з яких потрібен тематичний костюм. Якщо ви прогулювали уроки праці в школі — не біда, в місті вдосталь агенцій, у яких можна винайняти на день-другий симпатичний карнавальний костюм.

А ось в такому костюмі ковбаси, приміром, можна піти посвятити паску на Великдень.

6. Дорослий карнавальний костюм

Де: prokat-kostyumov.com.ua

Скільки: 150 грн/день

Компанія організовує костюмовану вечірку для своїх працівників? Зовсім не обов’язково розчохляти швейну машину — в спеціалізованих агенціях можна знайти будь-який карнавальний костюм.

7. Шоколадний фонтан

Де: aeromania.at.ua

Скільки: від 235 грн/день

Закінчувати святкове частування тортом вже не модно, в цьому сезоні пристойне товариство не прийде до вас на вечірку, якщо там не буде шоколадного фонтану. Спеціальне пристосування можна і купити, але як показує досвід, такі девайси виймають із шафи щонайбільше раз в рік.

8. Будівельний інструмент

Де: prokat.lviv.ua

Скільки: від 60 грн/день

Якщо ви вже придбали собі книгу “100 порад для домашнього майстра” і тепер готові купити повний комплект інструментів, аби повісити на стіну квартири свою першу в житті поличку на, краще просто візьміть в оренду необхідний інструмент. Якщо за кілька днів поличка так і залишиться лежати на балконі, кличте майстра, а книжку віднесіть до пам’ятника Федорову, може комусь іншому знадобиться.

9. Рідер для електронних книг

Де: gadget.lviv.ua

Скільки: 15-21 грн/день

Застава: 1300 грн

Оренда рідера — хороший спосіб нарешті визначитись, що купити — “читалку” чи все ж додаткову шафу для паперових книг.

10. Мантія для випускника

Де: mantiya.in.ua

Скільки: 80 грн/день за комплект (мантія і академічна шапка)

Замовляючи собі мантію на вручення дипломів, не забудьте домовитись з рештою одногрупників та однокурсників, аби вони теж вбрались відповідно.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top