На все своє місце. Торби, з якими не соромно піти на закупи

Купувати поліетиленовий пакет в супермаркеті вже не модно. Модно гордо витягнути з кишені чи сумки полотняну торбинку і на питання касира “Пакет потрібна?” так само гордо відповісти: “В мене свій”.

Фото: unlikelyhomemaker.wordpress.com

Супермаркети повільно переймають екотренди, хіба подекуди зустрінеш багаторазові торби чи паперові пакети замість поліетиленових (хоч екологічність перших теж сумнівна). Тож екологічно стурбованим громадянам доводиться самостійно вирішувати проблему, з чим ходити на закупи. Для новонавернених “Закупи” склали підбірку торб, з якими не соромно з’явитись на очі грінпісівцям.

1. Полотняна торбинка

Де купити: i-mne.com

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 49 грн

Насправді місць, де можна купити такого типу полотняні торби, значно більше, і коштують вони подекуди дешевше. З таких торбинок в Україні починався рух проти поліетиленових пакетів, але як на наш смак, вони не дуже зручні і місткі. Булка хліба та плящина молока там помістяться без проблем, а от важкі покупки просто незручно буде нести.

2. Гламурна торбинка

 

Де купити: SamiRukami

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 81 грн

З такою торбою можна навіть на пляж сходити в разі чого. А завдяки широким ручкам нести важкі буде не так дискомфортно.

3. Джутова торба

Де купити: Natur Boutique

Матеріал: джут

Скільки коштує: 45 грн

На наш смак найкращий варіант для походу в супермаркет: містка зі зручними ручками, що ще треба, аби накупити продуктів на кілька днів для сім’ї з 2-3 осіб.

Термін служби такої торби — 2-3 роки. Якщо її складати, аби покласти до сумки, на згинах тканина протирається.

4. Дизайнерська торба

Де купити: Інтертоп

Матеріал: спанбонд

Скільки коштує: 13,50 грн

Малюнок на торбині з Інтертопу — справа рук української дизайнерки Лілії Пустовіт. Якщо усі шви такої торби зроблені акуратно, то прослужить вона довго.

5. Пікантна торбинка

Де купити: Дивошоп

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 25 грн

На різних жіночих форумах, де практикують спільні закупівлі (на тому ж кіндстаффі), придбати таку або схожу торбинку можна за чи не вчетверо нижчою ціною.

Її основна перевага — компактність.

6. Торба для естетів

Де купити: Neiko

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 55$

Якщо асортимент українських крамниць вас не влаштовує, зверніть увагу на цю міцну полотняну сумку зі шкіряними ручками. У неї всередині є ще кілька кишень — для гаманця там чи ключів.

7. Авоська

Де купити: Amazon

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 32$ за 5 штук

Кажуть, цього року буде добрий урожай кавунів. А що краще припасовується до округлого кавуна, ніж стара добра авоська.

Аби купити цю легендарну еко-сумку, не обов’язково реєструватись на Амазоні. На львівських базарах є чимало схожих ностальгійних торбин. Може не таких різнокольорових, але точно дешевших.

 

8. Кравчучка

Де купити: найближчий базар

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 19,99$ за три штуки

Не менш ностальгійна торба, ніж попередня. Але нагадує вже не про славне радянське минуле, а про не менш славні 90-ті. Кажуть, в цьому сезоні “кравчучки” особливо популярні серед хіпстерів вкупі з рейбанами та старими плівковими “зенітами” у шкіряних чохлах.

Замовляти її за океаном не обов’язково, можна купити на сусідньому базарі.

9. Торба-кріселко

Де купити: Amazon

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 34,99$

Ідеальна сумка для матері великого сімейства, що змушена самостійно ходити на закупи. Вона не обриває руки, як притомилися – можна сісти перепочити, а коли сімейство набридне, можна покласти в торбу зубну щітку, кілька шовкових суконь та купальник і гайнути на вікенд в теплі краї. А сімейство тим часом буде думати, що мама пішла до магазину за харчами.

10. Торба для дружини матроса

Де купити: Amazon

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 13,90$

Чому саме ця торба закриває наш короткий огляд? Просто сподобалася — весела і зручна водночас. Такий собі багаторазовий пакет типу “майка”.

Якщо ж ви часто забуваєте вдома свою суперекологічну багаторазову торбу і змушені-таки купувати поліетиленові пакети в супермаркетах, бо шкодуєте грошей на паперові, не біда. Вчені провели дослідження і виявили, що паперові торби не такі вже й нешкідливі для навколишнього середовища, як здається на перший погляд. А поліетиленовий пакет, якщо його використовувати кількаразово, не поступається за впливом на довкілля полотняній торбинці.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top