На все своє місце. Торби, з якими не соромно піти на закупи

Купувати поліетиленовий пакет в супермаркеті вже не модно. Модно гордо витягнути з кишені чи сумки полотняну торбинку і на питання касира “Пакет потрібна?” так само гордо відповісти: “В мене свій”.

Фото: unlikelyhomemaker.wordpress.com

Супермаркети повільно переймають екотренди, хіба подекуди зустрінеш багаторазові торби чи паперові пакети замість поліетиленових (хоч екологічність перших теж сумнівна). Тож екологічно стурбованим громадянам доводиться самостійно вирішувати проблему, з чим ходити на закупи. Для новонавернених “Закупи” склали підбірку торб, з якими не соромно з’явитись на очі грінпісівцям.

1. Полотняна торбинка

Де купити: i-mne.com

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 49 грн

Насправді місць, де можна купити такого типу полотняні торби, значно більше, і коштують вони подекуди дешевше. З таких торбинок в Україні починався рух проти поліетиленових пакетів, але як на наш смак, вони не дуже зручні і місткі. Булка хліба та плящина молока там помістяться без проблем, а от важкі покупки просто незручно буде нести.

2. Гламурна торбинка

 

Де купити: SamiRukami

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 81 грн

З такою торбою можна навіть на пляж сходити в разі чого. А завдяки широким ручкам нести важкі буде не так дискомфортно.

3. Джутова торба

Де купити: Natur Boutique

Матеріал: джут

Скільки коштує: 45 грн

На наш смак найкращий варіант для походу в супермаркет: містка зі зручними ручками, що ще треба, аби накупити продуктів на кілька днів для сім’ї з 2-3 осіб.

Термін служби такої торби — 2-3 роки. Якщо її складати, аби покласти до сумки, на згинах тканина протирається.

4. Дизайнерська торба

Де купити: Інтертоп

Матеріал: спанбонд

Скільки коштує: 13,50 грн

Малюнок на торбині з Інтертопу — справа рук української дизайнерки Лілії Пустовіт. Якщо усі шви такої торби зроблені акуратно, то прослужить вона довго.

5. Пікантна торбинка

Де купити: Дивошоп

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 25 грн

На різних жіночих форумах, де практикують спільні закупівлі (на тому ж кіндстаффі), придбати таку або схожу торбинку можна за чи не вчетверо нижчою ціною.

Її основна перевага — компактність.

6. Торба для естетів

Де купити: Neiko

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 55$

Якщо асортимент українських крамниць вас не влаштовує, зверніть увагу на цю міцну полотняну сумку зі шкіряними ручками. У неї всередині є ще кілька кишень — для гаманця там чи ключів.

7. Авоська

Де купити: Amazon

Матеріал: бавовна

Скільки коштує: 32$ за 5 штук

Кажуть, цього року буде добрий урожай кавунів. А що краще припасовується до округлого кавуна, ніж стара добра авоська.

Аби купити цю легендарну еко-сумку, не обов’язково реєструватись на Амазоні. На львівських базарах є чимало схожих ностальгійних торбин. Може не таких різнокольорових, але точно дешевших.

 

8. Кравчучка

Де купити: найближчий базар

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 19,99$ за три штуки

Не менш ностальгійна торба, ніж попередня. Але нагадує вже не про славне радянське минуле, а про не менш славні 90-ті. Кажуть, в цьому сезоні “кравчучки” особливо популярні серед хіпстерів вкупі з рейбанами та старими плівковими “зенітами” у шкіряних чохлах.

Замовляти її за океаном не обов’язково, можна купити на сусідньому базарі.

9. Торба-кріселко

Де купити: Amazon

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 34,99$

Ідеальна сумка для матері великого сімейства, що змушена самостійно ходити на закупи. Вона не обриває руки, як притомилися – можна сісти перепочити, а коли сімейство набридне, можна покласти в торбу зубну щітку, кілька шовкових суконь та купальник і гайнути на вікенд в теплі краї. А сімейство тим часом буде думати, що мама пішла до магазину за харчами.

10. Торба для дружини матроса

Де купити: Amazon

Матеріал: поліестр

Скільки коштує: 13,90$

Чому саме ця торба закриває наш короткий огляд? Просто сподобалася — весела і зручна водночас. Такий собі багаторазовий пакет типу “майка”.

Якщо ж ви часто забуваєте вдома свою суперекологічну багаторазову торбу і змушені-таки купувати поліетиленові пакети в супермаркетах, бо шкодуєте грошей на паперові, не біда. Вчені провели дослідження і виявили, що паперові торби не такі вже й нешкідливі для навколишнього середовища, як здається на перший погляд. А поліетиленовий пакет, якщо його використовувати кількаразово, не поступається за впливом на довкілля полотняній торбинці.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top