Любій матусі. 10 подарунків до Дня матері

До неділі лишилося не так багато часу. І якщо ви виросли з того віку, коли ручно зроблені листівки з кривуватим написом “Любій матусі” зворушують мам до сліз, саме час пошукати достойний подарунок. “Закупи” якраз мають кілька ідей.

1. Квіти

Можна подарувати мамі величезний букет троянд, але вони за тиждень зів’януть. Можна подарувати горщик з квіткою, він стоятиме значно довше. А можна подарувати горщик з пахучою лавандою. Особливо якщо мама мріє про подорож до Провансу.

Скільки коштує:
101,20 грн

Де купити:
інтернет-крамниця Кактус

2. Прикраси

Дарувати дорогі ювелірні прикраси з нагоди Дня матері якось не дуже доречно. А от дрібна біжутерія з ностальгійним флером – те, що треба. Наприклад, ось така брошка, зроблена в Чехії у 70-х роках минулого століття.

Скільки коштує:
189 грн

Де купити:
Комора артефактів

3. Скринька для прикрас

Для мам, що кохаються у прикрасах, краще відразу купувати невеличку шафу. Ми ж обрали ось такий веселий комодик.

Скільки коштує:
490 грн

Де купити:
www.ukrpodarki.com.ua

4. Записник

Якщо ваша мама – флайледі, такий “Домашній журнал” їй знадобиться. Якщо мама надумає податися у ресторанні критики, оберіть їй “Книгу ресторанів”.

Скільки коштує:
247 грн

Де купити:
Інтернет-крамниця Комод

5. Кошик для рукоділля

Це й не подарунок зовсім, це інвестиція. Нині ви потішите маму хоча б ось такою веселою парою в горошки, а взимку вона вас – теплим шаликом і парою теплих шкарпеток.

Скільки коштує:
308 грн

 

6. Весела щітка для посуду

Якщо посуд мамі все ще доводиться мити руками, привнесіть в цей нудний і рутинний процес трохи радості. Наприклад, подарувавши ось таку щітку для миття посуду, якою можна видувати мильні бульки. Може статись, що така щітка привабить на кухню тата, і мамі більше не доведеться мити посуд взагалі.

Скільки коштує:
75 грн

Де купити:
gift-box.com.ua

7. Горнятко

Дарувати горнятка нині – моветон. Але якщо горнятко тематичне і до того ж непристойно дороге – воно має право стати подарунком. Як приміром ось це, з найтоншої англійської порцеляни.

Скільки коштує:
299 грн

Де купити:
posud:meister

8. Декоративна фігурка

Ця дерев’яна скульптурка називається “Ангелик вдячності”. Конкурувати з вашими кривуватими дитячими листівками йому навряд чи вдасться, але шанс зайняти почесне місце на поличці з різними дрібничками в нього є.

Скільки коштує:
220 грн

Де купити:
Інтернет-крамниця Комод

9. Хустка

Аксесуарів у жіночому гардеробі ніколи не буває забагато. В жіночому гардеробі взагалі нічого не буває забагато, є лише “ой, знову нема у що вбратися”. Тому ми вибрали ось таку шовкову хустку з візерунком за мотивами полотен Кандінського.

Скільки коштує:
272 грн

Де купити:
gift-box.com.ua

10. Листівка ручної роботи

Досі не вмієте малювати? Не біда, можна купити готову заготовку для листівок, трохи роботи і ваш рукотвір готовий.

Скільки коштує:
55 грн

Де купити:
Рукодільна крамниця Аграфка

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top