Відчиняйте двері. Їжа приїхала

Швидка доставка свіжих продуктів за вигідною ціною – обіцянки львівських продовольчих інтернет-крамниць виглядають дуже атракційно. «Закупи» вирішили дізнатись, чи справді все так чудово і влаштували їм тест-драйв.

Фото: radicaleats.com

Нині у Львові працює три інтернет-крамниці, що доставляють продукти додому. Перша – це інтернет-філія гуртового продовольчого ринку “Шувар”. Друга – bezgmo.ua. Починала вона із торгівлі свіжими овочами та фруктами, але згодом асортимент розширився. Нині у БезГМО можна купити фактично всі необхідні продукти – хліб, молоко, бакалію, крупи. Третя – Гуртівонька.

Замовлення продуктів

Сайти Шувару та БезГМО видалися нам більш зручними, ніж сайт Гуртівоньки. В них проста і зрозуміла навігація, кожна позиція супроводжується картинкою, а розмір шрифта достатній, щоб без проблем його прочитати. На сайті Гуртівоньки назви продуктів написані надто дрібним шрифтом, а картинок подекуди просто немає. До того ж, аби користуватись випадаючим боковим меню, без якого процес вибору товару стає довшим, потрібно трохи потренуватися, бо воно постійно намагається вислизнути з-під мишки.

Але найвищої оцінки не заслуговує жоден з сайтів – опис товару, який вони пропонують, надто куций. Можна дізнатись щонайбільше вид продукту, його торгову марку, вагу і (не завжди) виробника. Про склад продукту, умови зберігання чи якісь застереження щодо його споживання покупці можуть хіба здогадуватись.

Сам процес оформлення замовлення у кожному з тестованих магазинів виявився простим і швидким. А у БезГМО ми навіть отримали 8% знижки за першу покупку.

Асортимент

У кожному з магазинів було з чого обирати, і кожен з них має якусь свою «фішку». В Шувару — це домашня продукція від приватних господарств (свіже м’ясо, яйця та молочні продукти), у БезГМО — органічні продукти, хоч і в обмеженому асортименті (крупи, сиропи та повидла, макарони і соки), у Гуртівоньці — продукти для приготування суші.

Доставка

Найбільш лояльні умови доставки — у Шувару. Ви отримаєте замовлений товар безкоштовно, якщо сума замовлення буде більшою за 100 гривень. У БезГМО на безкоштовну доставку можуть розраховувати клієнти, що замовлять на 150 гривень мінімум, а у Гуртівоньці — на 300. Скуповувати пів Гуртівоньки ми не планували, тож за доставку одного із замовлень таки довелося заплатити — 15 гривень.

Ми зробили замовлення у четвер увечері і розраховували отримати пакунки від усіх трьох крамниць у п’ятницю до кінця дня. Однак проблем з доставкою не виникло лише в однієї крамниці — БезГМО. Зранку її представник зателефонувала нам і повідомила, що в проміжку між четвертою та шостою прибуде кур’єр із замовленням. Так і сталося — десь коло шостої привітний пан приніс наш перший пакунок.

Менеджер з Гуртівоньки теж зателефонував в п’ятницю зранку, але для того, щоб повідомити, що наше замовлення того ж дня ми не отримаємо. Як з’ясувалось, ми поклали до свого віртуального кошика кілька продуктів з позначкою «краща ціна». Такі продукти дешевші, але й доставляються через день. Ми нікуди не спішили, тож перенесли замовлення на суботу. Але в суботу виявилося, що замовленої ряжанки на складі немає, а дешеві помідори (десь в межах 19 гривень) раптом скінчилися, є тільки дорогі – по 33 гривні, від яких ми відмовились. До речі, на сайті Гуртівоньки ціна помідорів лишилась незмінною. Але замовлення ми отримали вчасно.

В інтернет-магазин Шувару довелося телефонувати самим. Ми замовили доставку на другу пополудні п’ятниці, однак кур’єр із замовленням приїхав лише після сьомої – через корки в місті його подорож затягнулася.

Про те, що нам привезли, в якому стані та за якою ціною, читайте тут.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top