І сміх, і гріх. Десять дивних іграшок для дорослих

Інтернет-аукціони — це просто клондайк всякої всячини. Коли Aukro.ua у своєму блозі повідомив, що іграшки для дорослих за популярністю зрівнялись з книжками, “Закупам” стало цікаво, чим таким еротичним там торгують.

Фото: fenix.vn.ua

Серед сотень вібраторів, призначених для спокушання трусів, пляшечок з феромонами та лубрикантами, садо-мазо іграшок знайшлися кілька раритетів та “штучок”, котрі свідчать про неабияку фантазію їх продавців та потенційних покупців.

1. Презервативи родом з СРСР

Скільки коштує: 12 грн

Продавець бадьоро рекламує свій товар: “Новий стан. Часів СРСР — якість радянська. Досі в чудовому стані!!! Для колекції потрібна річ”

Сподіваємось, цей “виріб №2” займе почесне місце у чиїсь колекції, і в покупця стане розуму не використовувати його за призначенням попри “радянську якість” та “чудовий стан”.

2. Приманка для сексуально стурбованої риби

Скільки коштує: 28 грн

Пару таких гачків – і всі русалки у ставку ваші. Що з цією штукою робити у спальні — не маємо найменшого уявлення.

3. Примірник першої україномовної еротичної газети за 1992 рік

Скільки коштує: 2 грн

Нині, коли інтернет просто переповнений сексом, а голі цицьки годі знайти хіба в християнських виданнях, примірник газети “Пан+Пані” викликає ностальгійну посмішку.

4. Надувна кулька

Скільки коштує: 10 грн

Якщо вас покинув кавалер, можете відімстити йому, надіславши ось такий прощальний подарунок. Якщо чоловік совісний — кілька днів не знаходитиме собі місця. Актуально лише для гетеросексуальних пар.

5. Пневмохлопушки

Скільки коштує: 20 грн

Там, де починається фантазія продавця, що помістив хлопушки в розділ “Товари для дорослих”, наша фантазія закінчується.

6. Чоловічі стрінги “Поросятко і сіточка”

Скільки коштують: 25 грн

Стрінги у вигляді різних слоників, фламінго та інших довгоносих тварин і довгодзьобих птахів вже давно приїлися. Новий писк моди — стрінги-поросятко. Перш ніж дарувати таке або тим більше вдягати на себе — перевірте, як в партнера з почуттям гумору. Якщо не дуже — краще не ризикувати.

7. Пластикові окуляри з носом-пенісом

Скільки коштує: 45 грн

Це зовсім не те, про що ви подумали, це засіб самооборони для дівчат. Коли йдете на перше побачення з чоловіком, в якому ще не впевнені, покладіть в сумочку цей девайс. У випадку виникнення небезпечної ситуації девайс потрібно швидко дістати з сумочки і натягнути на носа. Чоловік в нокауті, ви врятовані.

8. Качечка для зоофіла

Скільки коштує: 84 грн

Для чого призначена ця надувна качечка, продавець не уточнив, повідомивши лише, що це “надувна міні-качка з чудовим інтимним відкриттям”.

 

9. Вібратор “Перчик”

Скільки коштує: 124 грн

Чому фіолетовий і схожий на баклажан вібратор назвали “перчиком”, збагнути важко. Зате девайс легко можна закамуфлювати під  декоративний овоч для кухні. І ніхто навіть не здогадається, для чого він призначений.

10. Тапки-мутанти

Скільки коштують: 135 грн

Згодяться як реквізит для комедійно-еротичного фільму жахів.

За матеріалами Aukro.ua

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top