Закупи на вікенд: знижки та акції 7-8 квітня

Приємно почати суботній ранок із пухких оладок зі сметаною чи мармулядою, запиваючи їх духмяним чаєм чи міцною гіркуватою кавою. Але не сьогодні. Нині увесь світ святкує День здоров’я. І це саме той день “Ч”, коли варто нарешті реалізувати свої урочисті новорічні обіцянки і замінити традиційні оладки на нетрадиційну ранкову гімнастику.

А щоб заохотити ледарів, Інтертоп пропонує їм знижку на кросівки — 10%. В кого ж назбиралася ціла шафа новісіньких куплених з нагоди Дня здоров’я кросівок, той може обрати собі щось із нової весняної колекції, теж з 10-відсотковою знижкою.

Якщо з Інтертопом не складеться, не біда — Respect пропонує заощадити 15% на закритих жіночих мештах, аби розвіяти смуток від дощової погоди, а Marks & Spencer, Arber та Derby — витратити половину зарплати у їхніх магазинах, отримавши за це щедру знижку чи бонус на наступну покупку.

Друзів, що святкують свої уродини цього вікенду, можна обдарувати ручно зробленими вітальними листівками. У Аґрафці якраз до кінця тижня знижка на набір листівок.

Ще більше акційних пропозицій – у спеціальній рубриці “Закупів”.

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top