Туреччина кличе на закупи

Фото: www.turkeysforlife.com

8 червня стартує шопінґ-фест у Анкарі – столиці Туреччини. 40 торгових центрів та магазинів Анкари впродовж 23 днів, поки триватиме фестиваль, надаватимуть своїм покупцям знижки. Обіцяють і покази мод від світових брендів, вподобані речі з яких теж можна буде придбати зі значними знижками. Все це буде супроводжуватись широкою культурною програмою та купою розмаїтих розваг. Сюрпризом для відвідувачів дійства має стати виступ зірки світового масштабу, ім’я якої організатори поки тримають у таємниці. У фестивалю шопінґу в Анкарі навіть є своя сторінка в Facebook, але вона наразі має небагато прихильників.

На день пізніше – 9 червня – розпочнеться шопінґ-фестиваль у Стамбулі. Перший такий фест відбувся у торговій столиці Туреччини навесні минулого року. Триває він 40 днів. Гості та мешканці Стамбулу можуть розраховувати на знижки не лише у торгових центрах, а й на турецьких базарах, де продають прянощі та антикварні дрібнички. Торгівля не зупинятиметься навіть уночі – 90 торгових центрів працюватимуть під час фестивалю у режимі нон-стоп. А за ступенем розкоші та гламуру організатори обіцяють переплюнути один з найдавніших і найбільших фестивалів шопінгу, котрий починаючи з 1996 року проходить у Дубаї.

Якщо ж після турецьких закупів ще залишиться трохи грошей – можна гайнути до Сингапуру. У липні там  пройде Singapore Great Shopping Festival. Торговці декларують небачену щедрість – знижки до 70%.

За матеріалами Euromag.ru та JourneyMart.com
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top