Marks & Spencer кличе на швопінг

Marks & Spencer вирішила пустити з торбами українських торговців секонд-хендом. Британська мережа магазинів одягу запускає акцію під назвою «Швопінґ» (Shwoping  від англ. Shop  купувати, і swop — міняти) з обміну та утилізації старого одягу.

За даними Департаменту навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії щорічно в країні викидають 2 млн тонн одягу, половина якого йде прямо на звалище. Аби розвантажити звалища, M&S запропонувала своїм клієнтам приносити непотрібний одяг у свої магазини. Далі старі вдяганки віддадуть благодійній організації Oxfam, котра буде їх продавати, віддавати нужденним чи переробляти. А отримані від утилізації одягу гроші віддадуть бідним.

M&S розраховує утилізувати стільки ж одягу, скільки вона продає річно  близько 350 млн речей. А свідомі клієнти, що принесуть свої старі речі до магазинів, отримають заохочення  право на участь у щотижневій лотереї, в якій можна виграти сертифікат на 100 доларів для покупок в M&S. А якщо зареєструватись на сторінці акції у Facebook, то можна отримувати призи за набрані очки. А для найбільш зацікавлених компанія пропонує сумки з написом Shwop ‘Til You Drop – перефразований вираз Shop’ Til You Drop («Купуй, поки не впадеш»).

За матеріалами The Guardian

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top