Marks & Spencer кличе на швопінг

Marks & Spencer вирішила пустити з торбами українських торговців секонд-хендом. Британська мережа магазинів одягу запускає акцію під назвою «Швопінґ» (Shwoping  від англ. Shop  купувати, і swop — міняти) з обміну та утилізації старого одягу.

За даними Департаменту навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії щорічно в країні викидають 2 млн тонн одягу, половина якого йде прямо на звалище. Аби розвантажити звалища, M&S запропонувала своїм клієнтам приносити непотрібний одяг у свої магазини. Далі старі вдяганки віддадуть благодійній організації Oxfam, котра буде їх продавати, віддавати нужденним чи переробляти. А отримані від утилізації одягу гроші віддадуть бідним.

M&S розраховує утилізувати стільки ж одягу, скільки вона продає річно  близько 350 млн речей. А свідомі клієнти, що принесуть свої старі речі до магазинів, отримають заохочення  право на участь у щотижневій лотереї, в якій можна виграти сертифікат на 100 доларів для покупок в M&S. А якщо зареєструватись на сторінці акції у Facebook, то можна отримувати призи за набрані очки. А для найбільш зацікавлених компанія пропонує сумки з написом Shwop ‘Til You Drop – перефразований вираз Shop’ Til You Drop («Купуй, поки не впадеш»).

За матеріалами The Guardian

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top