Експерти назвали найкращі міста для шопінґу

Найбажанішим містом для торговців усіляким крамом залишається Лондон. Більш ніж половина світових роздрібних мереж мають свої представництва у британській столиці. Відтак і на закупи краще їхати саме туди.

Фото: www.e-architect.co.uk

Консалтингова компанія CBRE стежить за розвитком роздрібної торгівлі у світі і щорічно укладає рейтинг світових столиць за кількістю торгових брендів, що відкрили там свої крамниці. Цього року у трійці кращих  Лондон, Дубай та Нью-Йорк. На четверте місце потрапила російська столиця  43,2% міжнародних роздрібних мереж мають свої представництва у Москві.

Лондон посів перше місце і у рейтингу найкращих міст для шопінґу, укладеного британським журналом The Economist. На думку експертів видання, саме у Лондоні найбільше різних крамниць та хороша для шопінґу погода. А от за доступність та зручність магазинів британська столиця отримала невисокі бали – ціни тут не такі вже й привабливі. На другому й третьому місці у рейтингу Economist – Мадрид та Барселона, які також увійшли до десятки найбільш привабливих для рітейлерів міст за версією CBRE. За версією The Economist, у Мадриді більше крамниць, а у Барселоні вони доступніші для покупців за ціною.

Київ займає у рейтингу CBRE 64 місце, лише кожен четвертий міжнародний рітейлер має тут свої магазини. Разом з тим українська столиця належить до міст, торгівля в яких швидко розвивається – у торішньому рейтингу Київ займав 78 місце.

Дослідження CBRE охоплює 326 основних міжнародних рітейлерів і включає 200 міст в 73 країнах.

Де у світі найбільше магазинів

% торгових мереж,
що представлені
у місті

Лондон 55,5%
Дубай 53,8%
Нью-Йорк 43,9%
Москва 43,2%
Париж 43,2%
Гонконг 40,5%
Мадрид 39,9%
Кувейт 39,5%
Барселона 39,2%
Сингапур 38,9%

 Найкращі міста для шопінґу за версією Economist

Бали

Лондон 67,3
Мадрид 67,1
Барселона 67,1
Париж 65,5
Рим 62,2
Берлін 62,3
Лісабон 61,6
Амстердам 61,3
Прага 59,7
Будапешт 59,6
За матеріалами The Economist
Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top