Японські підгузки своєї ціни не виправдали

У батьків, котрі не мають можливості купувати модні і дорогі японські підгузки, більше немає підстав картати себе за те, що не дають дітям найкращого. Дослідники Центру споживчих експертиз «Тест» виявили, що японські підгузки, купити які можна хіба через інтернет, нічим не кращі, а подекуди й гірші за вдвічі дешевші «памперси», «хаггіси» чи «ліберо».

Про те, що хотіли повідомити споживачеві японські виробники підгузків, залишається хіба здогадуватись (фото Центру споживчих експертиз “Тест”)

Для тестування обрали 5 видів одноразових підгузків – Huggies Ultra Comfort, Libero Comfort Fit, Pampers active baby, Pampers Premium Care та Merries. Загалом «препаровані» підгузки виявились не такими вже й поганими: лише один з них отримав оцінку «задовільно».

«Відмінниками» стали Huggies Ultra Comfort, Libero Comfort Fit та Pampers Premium Care, оцінку «добре» отримав підгузок марки Pampers active baby, а от підгузок японської торгової марки Merries виявився «трієчником». Низьку оцінку зумовлена передовсім особливостями маркування – усі написи на упакуванні лише японською. Дослідникам не вдалося знайти не те що перекладу українською, а хоча б англійською. За законом такий товар не можна продавати на території України.

Решту випробувань японські підгузки пройшли успішно, як і їх конкуренти з Європи. За показником поглинання вологи та вологовіддачі «японці» все ж поступалися решті тестованих марок, але не виходили за рамки стандарту. А от за показником повітропроникності звичайна складена в 12 шарів марля дала фору усім тестованим підгузкам.

Дослідження також виявило цікаву закономірність – якість підгузків однієї марки міняється залежно від того, де саме їх виготовили. Перевірку підгузків «Тест» проводив вже вдруге. В попередньому дослідженні підгузки марки Libero, виготовлені у Швеції, мали значно кращий показник вмісту формальдегіду, ніж підгузки тієї ж марки, але виготовлені вже у Польщі – 0,005 мг/л проти 0,1 мг/л (при нормі – 0,1 мг/л). Натомість у вироблених у Польщі підгузках Huggies формальдегіду взагалі не знайшли.

Довідка “Закупів”
Тестування підгузків відбувалось в три етапи. На першому оцінювали упаковку та маркування підгузників, другий етап – лабораторні дослідження, третій – тести на витривалість в польових умовах.
В умовах лабораторії фахівці перевіряли підгузки на відповідність стандартам безпеки та якості за 6 параметрами: повітропроникності, вмісту формальдегіду, індексу токсичності, поглинання вологи, часу всмоктування та вологовіддачі або зворотної абсорбції.
Під час практичних досліджень батькам запропонували оцінити, наскільки зручно одягати підгузки, чи не протікають вони і як розтягуються.

 Результати дослідження підгузників

Подробиці дослідження і його детальні результати шукайте на сайті “Тесту”.

Отримуй новини від «Закупів» на свою електронну скриньку

Kolgot UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt
Top