Аромати радянського минулого

В Союзі парфумери вигадували найрізноманітніші аромати з дивовижними назвами та упакуваннями.

Багато хто може згадати, чим пахли їх батьки, бабці та дідусі. Жагучі амброві ноти і приторно-квіткові шлейфи, сприймати які можна було лише у відкритому просторі.

Упакування та флакони парфумів за Союзу були стриманими та лаконічними. А назви, які зараз можна відшукати хіба на упаковці плавлених сирків, були майже на кожній етикетці флакона. Щоб задовольнити попит, виробники вдавались до найекстравагантніших експериментів.

Придбати раритети можна й нині в кількох російських інтернет-крамницях, що торгують розмаїтим вінтажним крамом. Щоправда, обійдеться плящинка парфумів «родом із Союзу» недешево – щонайменше в 4 тис російських рублів (приблизно 1 тис гривень). Подекуди раритетні парфуми можна знайти на інтернет-аукціонах, це дешевше, але таких пропозицій небагато. Ще дешевше коштуватиме сучасна версія ретро-парфумів, які активно випускають вцілілі після розвалу Союзу російські парфумерні фабрики. Наприклад, парфуми «Красная Москва», «Милая», «Золото скифов» чи «Кузнецкий мост» можна й зараз купити в інтернет-магазині фабрики «Новая заря». І коштують вони недорого – за флакон «Красной Москвы» доведеться викласти лише 276 рублів (або приблизно 70 гривень).

За матеріалами Adme.Ru
Answear UA

Сподобалось? Поділіться із друзями

PinIt

Новини інших ЗМІ

Loading...
Top